76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Finantsturvalisus

Admiral Marketsi vahendusel kaubeldes on Teil juurdepääs meie tugevatele finantsturvalisuse lepingutele ning klienditeeninduspoliitikale.

Klientide vahendite eraldamine

FCA põhimõtetest lähtuvalt hoitakse klientide vahendeid ettevõtte omavahenditest eraldi pangakontol. Sellega on tagatud vahendite kättesaadavus klientidele igal ajal ning kliendivahendite sihipärane kasutamine. Nõude täitmist kontrollivad audiitorid.

The Financial Services Compensation Scheme (FSCS)

Juhul, kui ettevõttel peaksid tekkima makseraskused või peaks tekkima puudujääk klientide eraldiseisvates rahalistes vahendites, võib kliendil olla õigus saada hüvitist vastavalt FSCS https://www.fscs.org.uk/ . Hüvitise suurus on kuni £85,000.

Kui pank peaks lõpetama tegevuse, kuhu on eraldiseisvalt paigutatud klientide rahalised vahendid, on klientidel õigus saada hüvitist vastavalt nende rahaliste vahendite proportsionaalsele osale hoiuse kogusummast. FSCS-i poolt hüvitatava kahju maksimaalne suurus on £85,000 ühe kliendi kohta.

Negatiivse Kontojäägi Kaitse

Meie Tavaklientidel on negatiivse kontosaldo tekke puhul täielik ja tingimusteta kaitse, mis tähendab, et kõikide nende kontode defitsiidid kompenseeritakse kontopõhiselt ja väljamaksete suurus ei ole limiteeritud. Professionaalsetele klientidele kompenseeritakse negatiivne kontosaldo vastavalt meie Negatiive Kontojäägi Poliitikale kuni 50 000 naela ulatuses.

Klientide võrdne kohtlemine

Admiral Markets lähtub alati oma tegevustes klientide huvidest. Oleme pühendunud Teie huvide kaitsmisele kõiges, mida teeme, alates teenuste reklaamimisest ja toodete pakkumisest kuni müügijärgse teeninduse ning kaebuste käsitlemiseni.

Proovime käia ajaga kaasa ning pidevalt muuta oma kauplemisteenuseid paremaks.