Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Finantsturvalisus

Admiral Markets`i vahendusel kaubeldes rakenduvad Teile finantsturvalisuse lepingud ning läbipaistev kliendipoliitika.

Klientide vahendite eraldamine

FCA põhimõtetest lähtuvalt hoitakse klientide vahendeid ettevõtte omavahenditest eraldi pangakontol. Sellega on tagatud vahendite kättesaadavus klientidele igal ajal ning kliendivahendite sihipärane kasutamine. Nõude täitmist kontrollivad audiitorid.

The Financial Services Compensation Scheme (FSCS)

Juhul, kui ettevõttel peaksid tekkima makseraskused või peaks tekkima puudujääk klientide eraldiseisvates rahalistes vahendites, võib kliendil olla õigus saada hüvitist vastavalt FSCS https://www.fscs.org.uk/ . Hüvitise suurus on kuni £50,000.

Kui pank peaks lõpetama tegevuse, kuhu on eraldiseisvalt paigutatud klientide rahalised vahendid, on klientidel õigus saada hüvitist vastavalt nende rahaliste vahendite proportsionaalsele osale hoiuse kogusummast. FSCS-i poolt hüvitatava kahju maksimaalne suurus on £50,000 ühe kliendi kohta.

Klientide võrdne kohtlemine

Admiral Markets lähtub alati oma tegevustes klientide huvidest. Oleme pühendunud Teie huvide kaitsmisele kõiges, mida teeme, alates teenuste reklaamimisest ja toodete pakkumisest kuni müügijärgse teeninduse ning kaebuste käsitlemiseni.

Proovime käia ajaga kaasa ning pidevalt muuta oma kauplemisteenuseid paremaks.