Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

10.08.2015 vähenevad Admiral.Prime konto komisjonitasud ning lihtsustub arvutuskäik

Juuli 28, 2015 07:07

Lugupeetud kauplejad,

Paljud teist on juba tuttavad Zero.MT4 konto peamiste eelistega, nagu kiire tehingukorralduste täideviimine, kursivahed alates 0-st punktist ja täiendav likviidsus, mis võimaldab avada suuremaid tehinguid.

Meil on hea meel teatada, et 10.08.2015 muutuvad Zero.MT4 kauplemiskonto tingimused veelgi soodsamaks, kuna vähenevad komisjonitasud ning lihtsustub komisjonitasude arvutuskäik:

1. valuutapaarid ja kuld – komisjonitasu 3.01 USD-d 1.0 loti kohta (palun tutvuge allpool toodud tabeliga tasude kohta teistes konto valuutades);
2. hõbe – 0.3 USD-d 1.0 loti kohta.

Hetkel on Zero.MT4 konto komisjonitasu 35 USD-d 1 miljoni USD suuruse nominaalväärtusega tehingu kohta, mis 1 loti suuruse EURUSD tehingu kogukuluks teeb 7.63 USD-d (arvestades EURUSD kursiks 1.09).

Uute komisjonitasudega vähenevad populaarsemate instrumentide2 tehingukulud ning arvutuskäik muutub lihtsamaks ja läbipaistvamaks.
Järgnevas tabelis on toodud Zero.MT4 konto uued komisjonitasud:

Parimate soovidega,
Admiral Markets AS

1 Komisjonitasu põhineb ühel tehingu poolel. Kogu tehingu tasu (avamine + sulgemine) on võrdne kahekordse komisjonitasuga.
2 Juhime tähelepanu, et instrumentide puhul, mille baasvaluuta väärtus on alla 1.0 USD (nagu AUD, NZD), kasvab komisjonitasu orgaaniliselt.