Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

27.07.2015 muutuvad maksete tingimused

Juuli 10, 2015 11:29


Hea Kaupleja,

Alates 27.07.2015 muutuvad Admiral Markets`i maksete tingimused sisse- ja väljamaksete teostamiseks. Muudatusega kaasnevad täiendavad tasud mõningatele maksemeetoditele, mille suurus on siiski vaid marginaalne osa sellest, mida nõuavad meilt maksesüsteemide teenuste pakkujad.

Oleme veendunud, et mõnevõrra suuremad tasud sissemaksetele deebet- või krediitkaardiga ning Skrill, Sofort, Smartpay ja Neteller maksesüsteemidele ei mõjuta oluliselt meie konkurentsivõimet ning soovime jätkuvalt oma klientidele pakkuda parimaid tingimusi kauplemiseks. Muudatus ei hõlma sisse- või väljamakseid tavalise pangaülekandega ega pangalinkide teenustasusid.

Sofort:
Sissemakse - tasuta, Väljamakse - ei ole kohaldatav

Smartpay:
Sissemakse - 0.9%, Väljamakse - 0.9%

Nets (Estcard):
Sissemakse - 1.5% , väljamakse - 0.9%

Neteller:
Sissemakse - 1.5%, Väljamakse - 0.9%

Skrill:
Sissemakse - 2%, Väljamakse - 0.9%

Kui soovite meie teenustest loobuda tulenevalt maksetingimuste muudatustest, siis palume sellest teavitada 15 kalendripäeva jooksul alates käesoleva teate saamisest.

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust telefonil 6 309 300 või e-mailiga info@admiralmarkets.ee

Parimate soovidega,

Admiral Markets