Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

29.10 - 5.11 muutuvad igapäevased pausid kauplemises

Oktoober 31, 2017 16:33

Head Kauplejad,

Juhime Teie tähelepanu, et vahemikus 29. oktoober - 5. november 2017 toimuvad igapäevased pausid kauplemises 1 tunni võrra varem - see tähendab, et kauplemine algab ja lõppeb 1 tund varem.

Muudatused on põhjustatud sellest, et USA liigub talveajale üle hiljem kui Euroopa. Esmaspäevane turu avanemisaeg (00:05) ja reedene sulgemisaeg (23:00) sellest muudatusest mõjutatud ei ole. Kauplemisajad võivad täiendavalt muutuda sõltuvalt likviidsuspakkujate tingimustest.

Olulistel turusündmustel saate silma peal hoida kasutades Forex`i kalendrit.

Parimate soovidega,

Admiral Markets