Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

6 uut lisavõimalust kauplemiseks platvormil MT4 Supreme

Detsember 15, 2015 17:37

Lugupeetud Kaupleja,

MetaTrader 4 Supreme`ile lisandus 6 uut tasuta tööriista kauplemiseks, kus juba varasemalt oli rohkem kui 60 lisavõimalust, indikaatorit ja ekspertnõustajat.

MetaTrader 4 Supreme lisarakenduse eesmärk on aidata kauplejatel saada väiksema vaevaga suuremat kasu ning viimased uuendused põhinevad ekspertnõustajate ja indikaatorite tehnoloogial.

Admiral Markets Saksamaa juhi Jens Chrzanowski hinnangul on tegu "murranguliste uuendustega", mis on kättesaadavad Admiral Markets`i reaal- ja demokonto omanikele.

"Teil on võimalus jälgida tehingute ajalugu otse graafikul kasutades sisseehitatud Pivot punkte ning täiendatud Renko graafikuid. Lisaks saate kontrollida kellaajal põhinevaid Stop`e ning tehingukorralduste osalist sulgemist Stop`idega. MT4 Supreme on valuutade ja CFD-dega kauplejatele hädavajalik tööriist," sõnas Jens.

Uuendustest lähemalt

Küünalde loendamise indikaator – näitab aega hetkeküünla lõppemiseni (küünla vahetumiseni).

C:\Users\Panda\Desktop\Candle Countdown.gif

Maksimumi-Miinimumi indikaator – lihtsasti jälgitavad päevased/kuised maksimumid ja miinimumid, mis joonistuvad graafikule toetus- ja vastupanutasemetena.

C:\Users\Panda\Desktop\HighLow.png

Tehingute ajaloo indikaator – viimased kauplemistehingud muutuvad graafikul kergesti leitavaks roheliste ja punaste joonte ning noolte abil.

C:\Users\Panda\Desktop\OrderHistory.png

Pivot indikaator – tuvasta lihtsa vaevaga graafikul Pivot punktid. Indikaator töötab kõikidel perioodidel.

C:\Users\Panda\Desktop\Pivot.png

Renko indikaator – pakub graafikuid, millel puudub kindel periood (uus küünal tekib ainult siis, kui turg liigub).

C:\Users\Panda\Desktop\Renko.png

Täiendatud Mini terminal koos mitme Stop`iga – kasuta graafikule joonistatud tasemeid Stop Loss või Take Profit tehingukorraldusena.

C:\Users\Panda\Desktop\Multiple SL Eng.gif

Rohkem infot maailma juhtuvast kauplemisplatvormist koos innovaatiliste uuendustega leiate meie koduleheküljelt rubriigist MT4 Supreme.

Parimate soovidega,

Admiral Markets


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.