76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Äärmuslik volatiilsus turul

Märts 09, 2020 16:14

Lugupeetud kauplejad!

Aktsia- ja naftaturud on viimastel päevadel märkimisväärselt langenud, käivitades äärmuslikud volatiilsuse kaitsemehhanismid ja kooskõlastatud turgudevahelise kauplemise peatamise kõigis maailma silmapaistvamates kauplemiskohtades. Selliste erakorraliste kauplemisseisakute ajal ei suuda finantsteenuste pakkujad, sealhulgas Admiral Markets, toetada oma CFD-toodete reaalajas hinnakujundust, kuni nende aluseks olev võrdlusturg on suletud.

Kuigi kauplejad ootavad turgude vältimatut avanemist, soovime ära mainida, et finantsturud võivad pärast turgude avanemist olla endiselt väga tormilised ja Teie positsioonidele võib rakenduda suurenenud oht:

  • 1) Laienenud kursivahe ja suurem võimalus korralduste tagasilükkamiseks halva likviidsuse tõttu;
  • 2) Turuorderite ja stop-loss korralduste suurenenud libisemine;
  • 3) Ainult tehingute sulgemisrežiim osadele või kõigile meie poolt pakutavatele finantsinstrumentidele;
  • 4) Kauplemise peatamine ja/või muudatused finantsinstrumentide kauplemissessioonides;

Nimetatud meetmed on näited tüüpilistest kahjulikest mõjudest, mis on äärmuslikule volatiilsusele omased. Me jätame endale õiguse kehtestada täiendavaid ajutisi või püsivaid meetmeid ja kauplemispiiranguid, mida võime nimetatud erandlikel asjaoludel vajalikuks pidada.

Samuti soovime ära märkida, et vastavalt asjakohastele tingimustele võib Teid aidata meie negatiivse kontojäägi poliitika. Selline kaitse nõuab aga finantsturgude korrapärast toimimist ja seetõttu ei pruugi see äärmuslikes olukordades Teile kättesaadav olla.

Veenduge, et uuele kauplemisnädalale vastu minnas olete rahul oma positsioonide suurustega. Vajadusel kaaluge finantsturgudega kokkupuute vähendamist või rahastage oma kontot suuremate hinnakõikumiste talumiseks.

Parimate soovidega,
Admiral Markets