Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Admiral Markets AS võimaldab aktsiatega kauplemist

November 03, 2017 10:23

Head Kauplejad,

Alates 1. novembrist 2017 pakume uut tüüpi kauplemiskontot - Admiral.Invest! Selle konto eesmärk on anda Teile otsene juurdepääs klassikalistele aktsiatega kauplemisele.

Admiral.Invest kontot toetab meie kõige arenenum kauplemisplatvorm - MetaTrader 5 - mis võimaldab vahetada üksikaktsiaid ilma lisakulude või juurdehindluseta, pakkudes konkurentsivõimelisi fikseerituid komisjonitasusid, alates 0,01 USA dollarist tehingu kohta*.

Instrumentidest on esindatud peamised USA ja EU aktsiad, mille seas on esindatud mitmed tehnoloogia-, pangandus-, telekommunikatsiooni ja farmaatsia ettevõtted, teiste hulgas Apple, Deutsche Bank, Netflix, Pfizer ja BMW.

Parim on alles ees...

Admiral.Investi turule toomine loob tugeva aluse pakkumaks tulevikus võimalust saada ligipääs Põhja-Ameerika, Euroopa ja Asia börsiinstrumentidele.

Hetkel ei võimalda me marginaaliga kauplemist ja sellest tulenevalt ei ole võimalik teostada lühiajalisi tehinguid, mis muudab toote sobivaks nende jaoks, kes soovivad investeerida (teostada ostutehinguid ja neid pikemat aega avatuna hoida) mitte kaubelda (lühiajalised tehingud).

Julgustame Teid tutvuma instrumentide spetsifikatsiooniga, kus on välja toodud nii hinnakiri kui ka pakutavate instrumentide nimekiri.

Juhime tähelepanu, et seoses uute toodete pakkumisega, oleme teostanud ka vastavad muudatused järgmistes Admiral Markets AS dokumentidest (www.admiralmarkets.ee):

  • Üldtingimused
  • Parima täitmise reeglid
  • Kauplemisega seonduvad riskid
  • Kliendiandmete töötlemise kord
  • Maksete tingimused

Aktsiate CFD-d vs. Aktsiad

Admiral Markets`i vahendusel on võimalik kaubelda Forex`i ja CFD-dega ning nüüd on Teil meie vahendusel võimalik kaubelda ka klassikaliste aktsiatega. Aktsiate ja CFD-de peamisteks erinevusteks on:

  • Aktsiad erinevalt CFD-dest ei ole tuletisinstrumendid ja nendega kaubeldakse börsidel.
  • Tehinguid aktsiatega täidetakse parima saadaoleva hinnaga, et tuua teieni parimad hinnad kõikidest täitmiskohtadest ja mitmepoolsetest kauplemissüsteemidest.
  • Võimendust ei kasutata; mis on oluline "ostutehingu ja selle avatuna hoidmise" strateegia kasutamisel.
  • "Klassikalisi" aktsiaid nähakse kauplejate poolt kui pikaajalise investeerimisvõimalusena - CFD´dega kauplemist, mille puhul on kaasatud ka võimendus (leverage), kaubeldakse rohkem spekulatiivsetel põhjustel.

Kuid Admiral Markets AS-il ei ole piiranguid ega soovitusi selle kohta, kui kaua saate või peaksite positsioone avatuna hoidma! Uute aktsiatega on võimalik ka lühiajaliselt kaubelda ja CFD-dega avatud tehinguid pikemaks perioodiks avatuna jätta - nagu alati, kõik sõltub vaid teist endist! Kuid nüüd, uute klassikaliste investeerimisvõimalustega, on teil rohkem võimalusi kaubelda Admiral Markets`is kui kunagi varem!

Hoidke end kursis

Ärge unustage hoida end kursis olulisemate uudistega, mille leiate meie koduleheküljelt!

Täiendavate küsimuste tekkimisel võtke ühendust meie klienditeenindusega!

Parimate soovidega,

Admiral Markets AS

*Komisjonitasud sisaldavad kõiki vahetus- ja reguleerimistasusid