Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve fca efsa

Admiral Markets eemaldab krüptovaluutade hinnavahelepingutelt aegumise

Aprill 09, 2018 18:16


Head Kauplejad!

Kõikide krüptovaluutade CFD positsioone on võimalik piiramatult avatuna hoida ja tehingud ei aegu enam reede õhtul kell 11. Nüüd on võimalus kasutada pikaajalisi strateegiaid ning hoida enda positsioone nii kaua, kui soovite.

Enamgi veel, hiljuti eemaldasime krüptovaluutade CFDga seotud komisjonitasud ja vähendasime finantseerimiskulusid 30% pikkadel positsioonidel ja 10% lühikestel positsioonidel. Võimendus kuni 1:5 ja võimalus igal ajal lühikeseks müüa teeb meie juures kauplemise väga konkurentsivõimeliseks.

Pöörake tähelepanu asjaolule, et kauplemine jätkub senise 24/5 loogika alusel. Me soovime krüptovaluutade hinnavahelepingute kauplemisaega pikendada nädalavahetuseni ja teeme seda esimesel parimal võimalusel. Kuniks parimat lahendust veel praktikas ei eksisteeri, oleme sunnitud rakendama kaitsemehhanisme, et vältida negatiivseid bilansse, mida võivad põhjustada nädalavahetusega tekkinud hinnaerinevused. Bitcoin (BTCUSD) ja Ethereum (ETHUSD) hinnavahelepingud eelsuletakse 22:00 reede õhtul võimendusega 1:2.

Kuna krüptovaluutade CFDde positsioonid on avatud ka nädalavahetustel, hakatakse nüüdsest võtma 3-päeva SWAP tasu reedeti.

Kui soovite rohkem informatsiooni antud tooteid puudutavate uuenduste kohta, jälgige kindlasti meie ettevõtte kodulehel asuvat uudiste sektsiooni.

Parimate soovidega
Admiral Markets


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 85% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.