76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Admiral Markets Eesti 10 parima eksportööri seas

Oktoober 01, 2019 15:16


Admiral Markets Group AS jõudis EAS-i Ettevõtluse auhinna konkursil aasta eksportööri kategoorias 10 parima hulka. Ettevõtluse auhinna konkurss on riigi kõrgeim tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele ettevõtetele.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Tööandjate Keskliidu eestvedamisel toimub tänavune konkurss juba 19. korda. Esmakordselt esikümne hulka jõudnud Admiral Markets'i tegevjuht Sergei Bogatenkov väljendas säärase eduloo üle heameelt ning ütles, et kuigi ettevõte alustas Eestis tegevust juba 18 aastat tagasi ning Tallinn jääb alatiseks nende kodukontoriks, toimub teenuste müük peamiselt siiski eksportturgudel. „Mul on väga hea meel, et suutsime nii tiheda konkurentsiga kategoorias edukalt teiste ettevõtetega konkureerida ning näitasime, et fintech valdkond on kindlasti praeguse aja üks Eesti tuntuimaid visiitkaarte."

Sergei Bogatenkovi sõnul jätkub 2019. aastal ettevõtte laienemine uutele eksportturgudele ning senisest enam suunatakse tähelepanu lisaks juba olemasolevale tugevale positsioonile Euroopas ka arenevatele turgudele sellest kaugemal. „Kindlasti on põhjust rääkida Eestist kui edukast eksportöörist laiemalt. Ettevõtluse konkurss annab tunnistust, et ettevõtted teevad suuri tegusid väljaspool kodumaal."