Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral.Markets kontole lisandusid uued instrumendid

September 29, 2015 13:57

Lugupeetud kauplejad,

Meil on hea meel teatada, et tänasest lisandusid Trade.MT4 kauplemiskontole uued instrumendid - hinnavahelepingud (CFD-d) USA ja Saksamaa riigivõlakirjadele, mis avab kauplejatele ukse täiesti uuele finantsturule.

Millega täpsemalt tegu ja kuidas instrumente leida?

Esimene lisandunud instrument kannab MT4 platvormis sümbolit #USTNote ning tegu on hinnavahelepinguga, mille alusvaraks on USA 10-aastane kvartaalne võlakirjafutuur (börsil sümboliga ZN). Antud alusvara on üks likviidsemaid ja enimkaubeldud futuure kogu maailmas ning võlakirjaturg üldisemalt mõjutab USA majandust märksa rohkem kui aktsiaturg.

Teine lisandunud instrument kannab sümbolit #Bund, mis kujutab endast hinnavahelepingut Saksamaa kvartaalsetele võlakirjafutuuridele (Euro-Bund futures, börsil sümboliga FGBL), mis on üheks populaarseimaks instrumendiks Euroopas.

Võlakirjafutuuride CFD-dega kauplemisel kehtib vastavalt tagatismäär:

  • 1% instrumendile #Bund;
  • 2% instrumendile #USTNote.

Juhime tähelepanu:

Lisandunud CFD-d põhinevad futuuridel ning seetõttu ei anna nende ostmine õigust võlakirjade kupongimaksete saamiseks. Küll aga saab müüa instrumente lühikeseks ning seeläbi teenida kasu (või kahju) instrumendi hinnalanguselt.

Rohkem infot futuuride aegumistähtpäevade, hinnavahede ja muude tingimuste kohta leiate instrumentide spetsifikatsioonist.


Parimate soovidega,

Admiral Markets