Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral Markets kuulutati teist aastat järjest Saksamaa parimaks maakleriks

Veebruar 18, 2016 12:19

Hea Kaupleja,

Juba teist aastat järjest valiti portaali OnlineBroker-Portal.de lugejate poolt Leserwahl 2016 Parimaks Maakleriks Admiral Markets UK.

„Nii 2015. kui 2016. aastal oleme võitnud auhinna Leserwahl Parim Maakler," ütleb Admiral Markets Saksamaa esindaja Jens Charzanowski. „Selle aasta suvel täitub Admiral Markets`i Saksamaa esindusel 5 aastat ning selle lühikese aja jooksul oleme võitnud mitmeid mainekaid auhindu."

Admiral Markets ja Berliinis asuv klienditeenindus soovib selle eest tänada kõiki oma kliente.

„See auhind on järjekordne kinnitus, et teeme head tööd," ütlen Jenz. „Meie meeskond töötab selle nimel, et pakkuda igapäevaselt parimat võimalikku teenindust oma klientidele ja soovime seda edaspidi teha veelgi paremini. Juba see aasta ootavad meie kliente ees innovatiivsed ja tehnoloogilised uuendsed."

OnlineBroker-Portal.de on sõltumatu valuutade ja aktsiatega seotud uudiste edastaja.

Lugupidamisega,

Admiral Markets