Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral Markets laiendab krüptovaluutade CFD-de nimekirja lisades uue instrumendina Bitcoin Cash`i

August 02, 2017 14:23

Head Kauplejad,

Meil on uudiseid seoses eelneva teavitusega, mis puudutas Bitcoini plokiahelat.

Esiteks, plokiahela "kahvlid" jagunesid! Alates 1. augustist 2017 plokiahelad jagunesid kaheks: Bitcoin (BTC) ja Bitcoin Cash (BCH) - antud plokiahelatel on ühine ajalugu, ent alates eilsest on neil erinev tulevik.

Teiseks, Bitcoini tagatisnõuded, mis muutusid ajutiselt 1:2-le on taastatud 1:5-le. Juhime tähelepanu, et antud muudatused kajastuvad ka teie tagatisnõuete vähenemises, kui omate avatud tehinguid instrumendiga BTCUSD.

Kolmandaks, kuigi antud sündmus ei sarnanenud tavapärasele jagunemisele ja Bitcoini hinnas ei toimunud suuri muudatusi, siis mõned BTC-d krediteeriti vahenduseks. Kõigi nende vahel, kes hoidsid 01. augustil 2017 kell 20:08 EET avatud tehinguid instrumendiga BTCUSD, jagame saadud altcoin`e kõikide vahel proportsionaalselt vastavalt avatud positsioonide väärtusele.

Lõpetuseks, soovime uhkusega esitleda uut krüptovaluutad Bitcoin Cash`i - mis muutus koheselt maailma turuväärtuselt kolmandaks krüptorahaks, edastades Litecoine`i ja Ripple`it.

Uue indsturmendina Trade.MT4 tüüpi kontodel palume Teil tutvuda instrumendi tingimustega:

 1. Sümbol: BCHUSD
 2. Võimendus: 1:5
 3. Keskmine kursivahe, USD: 23
 4. Lepingu maht, BCH: 10
 5. Minimaalne tehingumaht: 0.1 lotti
 6. Maksimaalne tehingumaht: 3 lotti
 7. Komisjonitasud, USD: 0
 8. Swap (pikk positsioon), interest rate: -10%
 9. Swap (lühike positsioon), interest rate: ei kohaldata
 10. 3-päeva swap: Reedel
 11. Minimaalne tagatis, BCH: 2
 12. Minimaalne tagatis riskide maandamisel, BCH: 1
 13. Kauplemise ajad: 24 h, 7 päeva nädalas.

Tulenevalt serveri restardist kell 23:59 EET ei ole BCHUSD kaubeldav 02. augustil 2017 Live2 serveris. Samal ajal on Teil võimalik testida Bitcoin Cash`iga kauplemist Demo2 serveris (tehke parem klõps "Turuvaatlus aknas" ja valige "Näita kõiki", et näha kõiki instrumente).

Endiselt kutsume Teid kauplema ka teiste krüptovaluutadega nagu: Bitcoin (BTCUSD) Ether (ETHUSD), Litecoin (LTCUSD) ja Ripple (XRPUSD).

Lubage meelde tuletada tingimusi krüptovaluutadega kauplemisel:

 1. positsiooni nominaalväärtus krüptovaluutade peale kokku ei tohi ületada 10 000 EUR või selle ekvivalent.
 2. lubatud on ainult pikad positsioonid (võimalik avada ja sulgeda ainult ostupositsioone). Lühikeseks müümine ei ole lubatud, kuna kõik tehingud kaetakse meie poolt börsil.

Töötame järjepidevalt selle nimel, et täiendada krüptovaluutade CFD-de nimekirja ning sellest tulenevalt soovitame Teil kursis olla meie uudistega.

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke ühendust meie klienditoega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png