Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Admiral Markets lisab kauplemiseks rohkem kui 200 uut instrumenti

Jaanuar 31, 2018 12:24


Hea Kaupleja,

Meil on hea meel teatada, et lisasime MetaTrader 5 platvormi kauplemiskontodele juurde uusi instrumente. Admiral.Invest kontodele lisandusid 200 uut suurettevõtete aktsiat Saksamaalt, USA-st ja Suurbritanniast. Sellele lisaks tuli Admiral.MT5 kontodele juurde 200 CFD-d samadele aktsiatele.

Täpsemat infot lisandunud instrumentide kohta Admiral.MT5 kontodele leiate meie koduleheküljelt rubriigist instrumentide spetsifikatsioon. Admiral.Invest kontodele lisandunud aktsiad on kättesaadavad siin.


Laiendades kauplemis- ja investeerimisvõimalusi

See muudatus tähendab meie jaoks väikest, kuid olulist sammu õiges suunas. Kindel soov on ka edaspidi laiendada kauplemisvõimalusi uutel turgudel ning muuta ka olemasolevate instrumentide kauplemistingimusi veelgi paremaks. Lisaks on see oluliseks sammuks ka MetaTrader 5 platvormi parendamisel.

2017 aasta sügisel otsustasime sünkroniseerida kauplemistingimused Admiral.MT5 ja meie lipulaeva Admiral.Markets kontodel – lihtsamalt öeldes on sellest hetkest peale võimalik kaubelda samade instrumentidega kasutades täiustatud kauplemisplatvormi. MT5 platvormile ümberlülitumiseks tuleks kõigepealt avada uus Admiral.MT5 kauplemiskonto ning kanda rahalised vahendid Kaupleja Kabinetist siseülekandega uuele kontole.

Kaubeldes platvormil MetaTrader 5, muutuvad Teile kauplemiseks kättesaadavaks ka järgmised lisanduvad instrumendid: aktsiad, ETF-id, toorained ning CFD-d nendele varadele. Lisaks loomulikult ka krüptovaluutade CFD-d.


Kohandatavad instrumendid MetaTrader 5 platvormil

Kuirääkisime juba uute aktsiate ja CFD-de lisamisest meie kauplemiskontodele, tasuks lühidalt tutvustada ka uut lisarakendust MT5 platvormile, mis kaasneb viimase MT5 platvormi uuendusega (build 1700), mis avaldatakse lähinädalatel.

Versioon 1700pakub erinevaid arvutusvõimalusi hinnaliikumistele, mis aitavad konstrueerida endale sobiva sümboli kasutades Turuvaatluse aknas kättesaadavaid instrumente. Selle abil saab ehitada investeerimisportfelli ajaloolisi graafikuid valides sobiva aktsiate osakaalu portfellis.

Rohkem informatsiooni MetaTrader 5 platvormi kohandatavate instrumentide kohta leiate siit.


Admiral Markets AS-i allutatud võlakirjade avalik pakkumine

Tuletame meelde, et Admiral Markets AS pakub Eesti, Läti ja Leedu kodanikele allutatud võlakirju intressimääraga 8% aastas. Intress makstakse välja 2 korda aastas*.

Kui soovite tutvuda täpsema infoga võlakirjade kohta või meie ettevõtte ajalooga, palume tutvuda prospektiga ja võlakirjade avalikule pakkumisele pühendatud erileheküljega.


Parimate soovidega,

Admiral Markets AS

--

*Riskihoiatus

Võlakirja emiteerib Admiral Markets AS, mistõttu võib tekkida huvide konflikt. Juhime tähelepanu, et tegemist ei ole investeerimisnõustamise, konsultatsiooni või muu kõrvalteenusega. Enne investeerimisotsuse tegemist soovitab Admiral Markets AS tutvuda prospektiga ning konsulteerida asjatundjaga.