Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral Markets lisab oma pakkumisse USDMXN valuutapaari

Mai 08, 2020 13:13

USDMXN trading

Head kauplejad!


Teie küsisite ja meie tegime ära - vastuseks üha arvukamatele taotlustele laiendab Admiral Markets oma Forex pakkumist:

  • USD/MXN - USA dollar Mehhiko peeso suhtes
MXN on maailmas likviidsuse poolest kaheksandal kohal. See järgneb USA dollari, euro, Jaapani jeeni ja Briti naela populaarsusele ning selle enim kaubeldud vastasvaluutaks on USA dollar. See täiendus pakub suurepäraseid võimalusi kauplejatele, kes tahavad spekuleerida Kesk-Ameerika turgudel.

Ühtlasi tähendab uuendus seda, et meie Trade.MT5 kontol on nüüd võimalik kaubelda üle 40 valuutapaariga. USD/MXN on kauplemiseks saadaval alates 6. maist 2020 ning sellega kauplemisel tuleb arvestada järgmiste spetsifikatsioonidega:

  • Võimendus: Kuni 1:5
  • Minimaalne lepingu suurus: 0.01 lotti
  • Minimaalne tagatis (1 loti kohta): 20,000 EUR

Arvestades turgude praegust volatiilsust, kontrollige enne kauplemise alustamist kindlasti iga uue instrumendi spetsifikatsiooni ning veenduge, et teil on olemas tugev riskijuhtimisstrateegia.

Te ei ole veel Admiral Marketsi klient? Siis looge endale konto juba täna - alustamiseks klõpsake lihtsalt alltoodud bännerit!