Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

CLP ja BRL valuutapaarid on nüüd Admiral Marketsis kauplemiseks saadaval!

Veebruar 28, 2020 14:03

trade usdclp

Head kauplejad,

Teie küsisite ja meie tegime ära - vastuseks kasvavale taotluste arvule laiendab Admiral Markets oma Forexi pakkumist, lisades kauplemisinstrumentide hulka kaks uut valuutapaari:

  • USD/BRL - USA dollar seotuna Brasiilia reaaliga
  • USD/CLP - USA dollar seotuna Tšiili peesoga

Need instrumendid on kauplemiseks saadaval alates 25. veebruarist 2020 meie MetaTrader 5 Trade.MT5 kontol, tuues meie kaubeldatavate paaride koguarvu 39 valuutapaarini. Mõlemal paaril on järgmised tehnilised andmed:

  • Võimendus: 1:20 Tavaklientidele (1:25 Professionaalsetele klientidele)
  • Minimaalne tehingu suurus: 0.01 loti
  • Minimaalne tagatis (1 loti kohta): 5,000 USD (4,000 USD Professionaalsetele klientidele)

Võite nende paaride kohta lisaks uurida meie Instrumentide spetsifikatsiooni alt.

Te ei ole veel Admiral Marketsi klient? Registreeruge ja looge endale konto, et kauplemisega juba täna alustada - lihtsalt klõpsake allolevale bännerile!