Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral Markets pakub uut uudiste sentimendil põhinevat indikaatorit

August 30, 2017 07:52

Head Kauplejad,

Admiral Marketsi meeskonnal on hea meel tutvustada Teile MetaTrader 4 Supreme Edition lisarakenduse viimaseid uuendusi – turusentimendi mõõdikuid, mis on kättesaadavad kõikidele Trade.MT4 ja Zero.MT4 konto klientidele.

Millised on turusentimendi mõõdikute peamised eelised?

Näidikud annavad hea visuaalse ülevaate turusentimendi hetkeolukorrast ning prognoosivad selle põhjal edasisi võimalikke hinnaliikumisi.

Pakkudes alternatiivi traditsioonilistele hinnainfot analüüsivatele indikaatoritele, analüüsivad mõõdikud turgu teise nurga alt ning aitavad leida kinnitust või lükata ümber potentsiaalseid tehinguvõimalusi.

Millised on turusentimendi mõõdikute suuremad uuendused?

Indikaatorid pakuvad välja uusi tehinguvõimalusi ning sisaldavad endas järgmisi uuendusi:

  • Päevased/tunnised perioodid peamistele valuutapaaridele, indeksitele, aktsiatele, toorainetele.
  • Mõõdikud annavad märku, kui turusentimendis toimub kiire muutus, mis võib mõjutada hinnaliikumisi.
  • Kasutavad volatiilsuse mõõtmiseks uudiseid.

Kuidas kasutada turusentimendi mõõdikuid?

Uued indikaatorid on tasuta kättesaadavad kõikidele Trade.MT4 ja Zero.MT4 konto klientidele (nii reaal- kui demokontod). Mõõdikute kasutamiseks tuleb alla laadida MetaTrader 4 Supreme Edition viimane versioon siit. 3 uut indikaatorit leiate ekspertnõustajate kaustast.

Kust leida turusentimendi indikaatori kohta rohkem infot?

Uute indikaatorite kohta saate täpsemalt lugeda meie kodulehekülje analüütika rubriigist siit.

Parimate soovidega,

Admiral Markets