Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Tagatisfond
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Valides ühe neist finantsjärelevalvetest/investeerimisühingutest, kuvatakse vastav teave tervel veebilehel. Kui Te soovite näha mõne teise finantsjärelevalve/investeerimisühingu teavet, siis palun tehke vastav valik.
Valides ühe neist finantsjärelevalvetest/investeerimisühingutest, kuvatakse vastav teave tervel veebilehel. Kui Te soovite näha mõne teise finantsjärelevalve/investeerimisühingu teavet, siis palun tehke vastav valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Admiral Markets pakub võimalust kaubelda TOP 4 krüptorahadega: Bitcoin, Ether, Litecoin ja Ripple

Juuli 10, 2017 20:25

Head Kauplejad,

Meil on hea meel teatada, et nüüdsest on võimalik Admiral.Markets tüüpi kontodel kaubelda järgnevate instrumentidega:

BTCUSD - Bitcoin vs US Dollar

ETHUSD - Ether vs US Dollar

LTCUSD - Litecoin vs US Dollar

XRPUSD - Ripple vs US Dollar

Viimasel ajal räägitakse palju Bitcoinist ja Ethereumist ning sellele on 3 peamist põhjust:

1.Kõik krüptorahad põhinevad blockchain tehnoloogial, mille populaarsus on kiiresti kasvamas. Ajalooliselt võib seda võrrelda 19. sajandi keskpaiga kullajooksuga.

2.Peamised krüptovaluutad on leidnud suurt toetust ja ostuhuvi läbi ühisrahastusplatvormide, kust on kapitali kaasanud blockchain tehnoloogial põhinevad start-up`id.

3.Nõudlus krüptovaluutade vastu on kasvanud, mida peegeldab kiire väärtuse tõus. Näiteks Bitcoini hind on sellel aastal tõusnud 300%, Etheri hind lausa 5000%.

Tasub mainida, et pärast Etheri hinnatõusu tipuni 400 USD 1 Etheri eest, toimus Etheri hinnas 2 nädala jooksul 50%-line korrektsioon, kus päevane hinnaliikumise amplituud oli 8-12%. Bitcoini väärtus vähenes sellel perioodil mõõdukalt 20%.

Pärast nende numbrite analüüsi peaks olema mõistetav, miks me ei saa pakkuda nendele instrumentidele ka tavapäraselt suurt võimendust. Bitcoinile rakendub võimendus 1:5, instrumentidele Litecoin ja Ripple on võimenduseks 1:2.

Juhime tähelepanu, et algselt rakendub krüptorahadega kauplemisele veel 2 alljärgnevat piirangut:

1.Lubatud ainult pikad positsioonid (võimalik avada ja sulgeda ainult ostupositsioone). Lühikeseks müümine ei ole lubatud, kuna kõik tehingud kaetakse meie poolt börsil.

2.Positsiooni nominaalväärtus krüptovaluutade peale kokku ei tohi ületada 10 000 EUR või selle ekvivalent.

Samuti on oluline märkida, et nende instrumentidega saab kaubelda 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Seega nüüdsest on instrumente, millega saab kaubelda ka nädalavahetusel!

Mis saab edasi? Kas krüptorahade väärtus jätkab kasvutrendis või on tegu järjekordse tulbimaania või internetimulliga? Seda ei tea täpselt veel keegi, kuid selge on see, et blockchain toob kaasa endaga palju muudatusi.

Alusta teekonda krüptorahade maailmas kasutades mugavat kauplemisplatvormi ja usaldusväärset maaklerit.

Parimate soovidega,

Admiral Markets


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.