76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Admiral Markets toetab SOS Lasteküla üllast eesmärki

Detsember 01, 2019 14:07

SOS children's village

Admiral Marketsil on väga hea meel, et oleme üks SOS Lasteküla sotsiaalkampaania #OlemeKoos taga seisvatest jõududest. Kampaania juhib tähelepanu kvaliteetsele aja veetmisele lastega, selle asemel et osta neile uusi mänguasju. Asjad ei armasta lapsi, seda teevad inimesed.

SOS Lasteküla sotsiaalkampaania eesmärk on väärtustada perekonnaga veedetud aega, vähendada asjade ja tehnoloogia kultust ning teavitada üldsust, et Lasteküla ei kogu annetusi asjade ostmiseks, vaid maailma parimate vanemate leidmiseks.

"Iga laps igatseb oma vanemate tähelepanu, armastust ja lähedust. On palju emasid ja isasid, kes vahel veedavad liiga palju aega töötades. Kampaania #OlemeKoos tuletab meile meelde, mis on elus tõeliselt oluline - aeg, mis me veedame koos oma lastega," ütles Admiral Markets AS tegevjuht Sergei Bogatenkov.

„SOS Lastekülas kasvatatakse vanemateta lapsi armastavates ja hoolivates kodudes. Neil on 25 aastat kogemusi laste kasvatamisel. Ma hindan kõrgelt tööd, mida selle küla emad ja isad teevad, andes oma pühendumuse ja armastuse lastele, kes seda oma eelmises elus saanud ei ole. Admiral Markets on väga uhke ja tänulik, et saame toetada SOS Lasteküla üllast eesmärki," lisas Bogatenkov.

http://www.sos-lastekyla.ee/oleme-koos