Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral Markets uuendas MT4 lisarakendust Supreme

Juuli 06, 2016 15:26

Head Kauplejad,

Meil on hea meel tutvustada Teile uusimaid täiendusi kauplemisplatvormi MT4 tasuta lisarakendusele Supreme.

Trading Simulator (kauplemissimulaator)

Nüüdsest on võimalik järeltestida manuaalseid kauplemisstrateegiaid reaalsel hinnainfo ajalool. Rakendus on heaks abivahendiks erinevate strateegiate testimisel ning sobiva strateegia valimisel.


Mini Chart Indicator (Mini graafiku indikaator)

Rakenduse abil saab kuvada ühele graafikule mitme erineva instrumendi hinnainfot. Lisaks saab lihtsasti samalt graafikult jälgida sama instrumendi erineva ajaprioodi hinnainfot või analüüsida turuolukorda läbi erinevate graafikutüüpide nagu Renko, Range või Kagi.


Symbol Information Indicator (Sümboli informatsiooni indikaator)

Soovite kiiresti ja lihtsalt hinnata konkreetse instrumendi turuolukorda? Nüüdsest on see võimalik. Sümboli kohta kuvatakse päevased muutused, vahemikud ning erinevate ajaperioodide indikaatorite näitajad.


Magnifier (Luup)

Luubiga saab suurendada graafikuid ning vaadata läbi MT4 Supreme lisarakenduse eraldi aknas soovitud piirkonna detailsemat ülevaadet väiksemal ajaperioodil.


Chart-in-Chart indicator (Graafik-graafikul indikaator)

Selle indikaatori abil saab avada graafiku peale lisaks teise graafiku, mis on peagraafikuga samas ajaperioodis. Seetõttu on lihtsam üheaegselt jälgida erinevate instrumentide hinnainfot ning lisada graafikutele erinevaid indikaatoreid.

MT4 Supreme uuenduste kasutamiseks laadige alla ja installeerige MT4 Supreme lisarakenduse värskeim versioon.

Parimate soovidega,

Admiral Markets