Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Admiral Markets valiti parima teenindusega CFD maakleriks 2017

Mai 26, 2017 12:02

Head Kauplejad,

Meil on hea meel teatada, et oleme taaskord saanud uue auhinna Saksamaalt, mille andis välja „The German Institute of Customers (DKI)". CFD maaklerite 2017 aasta uuring võimaldas tunnustada ja esile tuua kauplemisvaldkonna tipptegijaid.

"Meil on hea meel, et lisaks kauplemistingimustele on märgatud ja väärtustatud ka meie teenindust," lausus Admiral Markets'i juhatuse liige Jens Chrzanowski. "Viie tärni vääriline tulemus parima teeninduse kategoorias näitab, et oleme jätkuvalt õigel teel," lisas Jens.

Admiral Markets'ile on see 2017. aastal juba neljas auhind, mis on tulnud Saksamaalt. Aasta esimeses kvartalis valiti Admiral Markets portaali „OnlineBroker-Portal.de" poolt parimaks kategoorias Forex, „Brokerwahl.de" tunnustas ettevõtet teise kohaga. Ajakiri „Focus-Money" hindas Admiral Markets'i 2017 aasta kõige paremaks ja ausamaks CFD maakleriks Saksamaal.

Järvepidev töö ja pingutused kannavad lõpuks alati vilja. Täname omalt poolt kõiki, kes meie poolt hääletasid!

Parimate soovidega,

Admiral Markets


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.