Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral Markets võimaldab müüa Bitcoini ja Etheri CFD-sid lühikeseks

August 23, 2017 13:50

Head Kauplejad,

Meil on hea meel teatada, et nüüdsest on Teil võimalus Bitcoini ja Etheriumi CFD-sid ka lühikeseks müüa! Lisaks on nendele instrumentidele kättesaadavad Sell Stop ja Sell Limit tehingukorraldused.

Trade.MT4 kontol kauplejad saavad sellest nädalast avada ka positsioone, mis prognoosivad kahe peamise krüptovaluuta hinnalangust.

Juhime tähelepanu, et lühikeseks müümine võimendusega kauplemisel eeldab ka intressimakseid krüptovaluutade börsile, kellelt krüptovaluutat laenatakse. Sellega seonduvad swap tasud on alljärgnevad:

Instrument

Swap-i määr (pikk positsioon, ostutehing)

Swap-i määr (lühike positsioon, müügitehing)

3-päeva swapid

BTCUSD

-10% aastas

-22% aastas

Reedel

ETHUSD

-10% aastas

-44% aastas

Reedel

Kuna krüptorahade hinnaliikumised on olnud väga volatiilsed, on ka swap tasud võrdlemisi kõrged, kuna krüptorahade börsid peavad arvestama suurema määramatusega.

Näiteks Bitcoini hind on USA dollari vastu tõusnud sel aastal ca 1000% ning ületanud ühe untsi kulla väärtuse juba 3,5 kordselt. Ainuüksi alates juuli keskpaigast kuni augusti keskpaigani on hinnatõus olnud 100%.

Lisaks on krüptorahade populaarsust aitanud kasvatada Etherumi Blockchain tehnoloogia. Etheri hind on näidanud käesoleval aastal väga tugevat volatiilsust, kus maksimum on olnud 400 USD ringis ning viie ja poole kuuga on hinnaralli olnud ca 5000%. Viimastel päevadel on kauplemine toimunud 300 USD piirimail.

Hetkel on meie Bitcoini (BTCUSD), Etheri (ETHUSD), Litecoini (LTCUSD), Ripple (XRPUSD) ja Bitcoin Cashi (BCHUSD) CFD-d ühed kõige populaarsemad instrumendid kogu maailmas!

Oleme järkuvalt pühendunud krüptovaluutade kauplemistingimuste arendamisele ning olge valmis edasisteks arenguteks.

Täiendavate küsimuste korral võtke ühendust meie klienditoega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png