Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Ajakiri Focus Money hindas Admiral Markets`it viie tärni vääriliseks

Veebruar 03, 2017 13:08

Head Kauplejad,

Saksamaa ajakiri Focus Money jagas auhindu ja meil on suur rõõm teatada, et Admiral Markets noppis nende seast mitmeid.

Ajakiri Focus Money viis küsitluse läbi ligikaudu tuhande lugeja seas, keskendudes CFD maakleritele ja nende teenuste osutamisele. Oleme tulemuste üle väga uhked:


KategooriaAdmiral Markets`i tulemus*
Usaldusväärne CFD maaklerSuurepärane
Hind / kurssSuurepärane
TurvalisusSuurepärane
Teenus / TugiSuurepärane
TehnikaSuurepärane
Pakutavad tooted ja teenusedHea

*'Suurepärane' on parim võimalik tulemus kõikides kategooriates.


Küsitlus oli korraldatud koostöös ettevõttega ServiceValue ning detailsema informatsiooni tulemuste kohta leiate Focus Money väljaandest.

"Suurepärased tulemused!" kommenteeris Saksamaa esinduse juht Jens Chrzanowski. "Juba 2016. aastal võitsime mitmeid mainekaid auhindu ning jätkame seda ka uuel aastal."

Admiral Markets`i tooted ja teenused saavad täiendust 2017. aastal. Juba mõne kuu pärast saavad täiendust meie aktsiate CFD-d ning peagi kuulete uudiseid ka kauplemisplatvormist MetaTrader 5. Sellest tulenevalt oleme veendunud, et kategooria, mille tulemuseks saime "hea" hinnatakse järgmisel korral "suurepäraseks".


Siit leiate mõned põhjused, miks Admiral Markets`it nii kõrgelt hinnati:

Parimate soovidega.

Admiral Markets