79% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 79% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Alates 01.05.2015 muutuvad Autochartist lisarakenduse kasutustingimused

Aprill 21, 2015 13:35


Juhime tähelepanu, et 1. mail 2015 muutuvad Admiral Markets`i Autochartist lisarakneduse tingimused:

  1. klientidel, kellel on avatud Trade.MT4 reaalkonto, on võimalik MT4 Autochartist lisarakendust või Autochartist veebiversiooni tasuta kasutada ilma ajaliste piiranguteta;
  2. klientidel, kellel on avatud Admiral.Classic reaalkonto, ei ole alates 1. maist 2015 enam võimalik Autochartist lisarakendust kasutada.

Autochartist on kauplemisel kasutatav tööriist, mis analüüsib instrumentide hinnaliikumist ning aitab graafikutelt tuvastada tehnilisi kujundeid ja tasemeid. Rakendust on lihtne ja mugav kasutada ning on seetõttu levinud nii alustavate kui ka edasijõudnud kauplejate seas.

Kui Teil on varasemalt avatud Trade.MT4 reaalkonto ning soovite kasutada Autochartist veebiversiooni või laadida alla MT4 Autochartist lisarakenduse, logige sisse Kaupleja Kabinetti ning valige paremalt rippmenüüst "Admiral.Autochartist".

Kui soovite avada uue Trade.MT4 reaalkonto, logige sisse enda profiilile Kaupleja Kabinetis, valige "Ava kauplemiskonto" ning määrake kontotüübiks "Trade.MT4".
Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:
Admiral Markets Pty Ltd
Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA
Admiral Markets Cypros Ltd
Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA
Admiral Markets AS
Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA
Admiral Markets UK Ltd
Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.