Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

USA turud suletud 5. detsembril 2018 seoses riikliku George H.W. Bushi leinapäevaga

Detsember 04, 2018 11:37

Head kauplejad!

Juhime tähelepanu, et 5. detsembril 2018, USA Presidendi George H.W. Bushi leinapäeval, ei toimu kauplemist järgmiste instrumentidega:

  • USA aktsiate ega USA aktsiate CFD-dega
  • USA ETF CFD-dega

Dow Jonesi, NASDAQ100, SP500 ja teiste USA indeksitega kauplemine lõpeb kell 16.30 EET.

Kauplemine jätkub tavapärastel kauplemisaegadel 6. detsembril 2018.

NB "Tavalised kauplemisajad" võivad vastavalt instrumendile erineda. Iga instrumendi täpsed kauplemisajad leiate instrumentide spetsifikatsioonist.

Juhime tähelepanu, et avatud ja ootel positsioonide säilitamisega pühade ajal kaasneb tavapärasest kõrgem risk. Kauplemisajad võivad muutuda olenevalt börside või liikviidsuspakkujate tingimustest. Muudatused kauplemisaegades võivad mõjutada ka eelsulgemise tingimusi. Lisaks võivad madala likviidsuse tingimustes olla kursivahed tavapärasest kõrgemad.

Admiral Marketsi pakkumises on suur hulk rahvusvaheliste aktsiaindeksite, aktsiate ja ETF-ide CFD-sid. Leidke oma uus kauplemisinstrument juba täna!

Parimate soovidega
Admiral Markets