Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve efsa fca

Change Healthcare Inc. kogus 557 miljonit dollarit. Investeerige Admiral Marketsis!

Juuni 28, 2019 13:31

Change Healthcare Inc. eesmärk oli aktsiate esmase avalikku pakkumise käigus koguda ligi 1 miljard dollarit; oodatav aktsia hind oli 16 - 19 dollari vahemikus, kokku 936,4 miljardit dollari väärtuses.

Aktsia sümboliga CHNG avanes 13 dollariga. See oli oodatust madalam ja kasvatas ettevõtte turukapitalisatsiooni 557 miljonit dollarini.

Change Healthcare - kellega on tegu

Change Healthcare on meditsiiniteenuste tarkvaraplatvormi pakkuja. Ettevõte on loonud platvormi, mis sisaldab terviklikku tarkvara, analüütikat, tehnilisi teenuseid, võrgulahendusi ja maksesüsteeme. Eesmärgiks on parandada suhtlust patsientide, apteekide, haiglate ja uuringulaborite vahel.

Medicare & Medicaid Services'i keskuse andmetel kasvavad Ameerika Ühendriikide tervishoiukulutused 2027. aastaks 6 triljoni dollarini, mis on umbes 19% SKP-st. 2018. aasta tervishoiukulutused olid 3,6 triljonit dollarit.

Change Healthcare 2018. aasta positiivse rahavoog oli 325 miljonit dollarit ja 2019. aastal 288 miljonit dollarit.

JAH! IPO-de aeg on käes!

Üha enam ettevõtteid tuleb börsile, sealhulgas paljud maailmas populaarsust kogunud tehnoloogia startup ettevõtted nagu Slack, Uber ja Lyft.

Kui soovite juba alguses mõnda oma lemmikettevõttesse investeerida, siis te võite olla üks esimestest aktsionäridest, investeerides kohe, kui ettevõtte tuleb börsile.

Kuidas te saaksite osa võtta ettevõtete edukusest? Meil on hea meel öelda, et Admiral.Invest konto pakub selleks suurepärast võimalust. Lisaks meie CFD ja Forex kauplemiskontodele pakub meie Admiral.Invest konto klientidele ligipääsu traditsioonilistele investeerimisvõimalustele maailma populaarseima mitmekülgse kauplemisplatvormi MetaTrader 5 kaudu.

Alates 27.06.2019 kell 18:00 EET pakub Admiral Markets Change Healthcare Inc. aktsiaid Admiral.Invest konto kaudu.

Miks investeerida Admiral.Invest kontol?

  • Investeerige enam kui 4000-sse aktsiasse 15-lt maailma suurimalt börsilt - kõik kättesaadav Kaupleja Kabineti kontolt!
  • Avage konto vaid 1 euroga ja investeerige alates 0,01 dollarilise komisjonitasuga aktsia kohta, tehingutasu USA aksiate puhul vaid 1 dollar
  • Tekitage dividendiväljamaksete abil passiivse sissetuleku voog
  • Ligipääs viimastele turuandmetele meie eksklusiivse Premium Analytics portaali kaudu, sealhulgas enam kui 800 uudislugu, majandus- ja korporatiivsed kalendrid, globaalse sentimendi indikaatorid ja tehnilise analüüsi töövahendid.

Olete valmis alustama? Logige sisse Kaupleja Kabinetti ja esitage taotlus Admiral.Invest konto avamiseks.

alusta investeerimist

Riskihoiatus:

Aktsitate väärtus võib maailmaturgude volatiilsuse tõttu nii tõusta kui langeda. See materjal ei sisalda ega seda ei tohiks tõlgendada investeerimisnõuande või -soovitusena ega finantsinstrumentidega tehtavate tehingute pakkumisena. Juhime tähelepanu, et see kauplemisanalüüs ei ole usaldusväärne näitaja mistahes praegusele või tulevasele turukäitumisele, kuna asjaolud võivad aja jooksul muutuda. Enne investeerimisotsuste tegemist soovitame pidada nõu sõltumatu finantsnõustajaga ning teadvustada endale täielikult kauplemisel kaasnevaid riske.


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 77% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.