Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Admiral Markets pakub futuuridega kauplemist CFD-de kaudu

Juuli 24, 2019 10:39

futuuridega kauplemine admiral marketsis

Hea kaupleja!

Meil on hea meel teatada, et meie instrumentide hulka lisandusid uued futuuride CFD-d, mis on kättesaadavad Trade.MT5 kontolt.

Uuteks instrumentideks on sealhulgas indeksite CFD-d, näiteks Canada 60 ja South Africa 40.

Futuuridel põhinevad CFD-d on saadaval meie kõige populaarsematele indeksitele ja toorainetele, näiteks Saksamaa DAX 30, USA Nasdaq 100, toornafta ja "pehmed" toorained.

Futuuride CFD-del puudub tehingu üleöö lahtihoidmise tasu, mis loob suure eelise positsioonide pikemaajalisemal lahtihoidmisel.

Uute instrumentide kohta saate täpsemat infot instrumentide spetsifikatsioonist toorainete ja indeksite alt.

Parimate soovidega

Admiral Markets

alusta kauplemist