Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Investeeri Palantiri ja Asanasse koos Admiral Marketsiga!

Oktoober 01, 2020 09:50

30. septembril 2020 käivitasid Palantir Technologies Inc. ja Asana Inc. oma IPO.

Pole tuttav Palantiri ja Asanaga? Siin on lühike ülevaade:


Palantir Technologies Inc. arendab tarkvara suuremahulise teabe analüüsimiseks. Ettevõte pakub analüüsilahendusi mitmesugustele andmehulkadele, sealhulgas struktureeritud, struktureerimata, ajalistele ja georuumilistele andmetele. Palantir Technologies teenindab kliente kogu maailmas.


Asana Inc. pakub projektihaldusega seotud tarkvara. Ettevõte pakub veebirakendust, mis võimaldab kasutajatel erinevaid ülesandeid planeerida, neid korraldada ja edasi suunata. Samuti sisseehitatud meiliintegratsiooni. See võimaldab kasutajatel ülesandeid luua, määrata, täita, kommenteerida ja lisada manusei. Asana teenindab kliente üle kogu maailma.

Kuidas sellest osa saada?

Meil on hea meel teatada, et Admiral Markets on lisanud Palantir Inc. (PLTR, NYSE) ja Asana Inc. aktsiad (ASAN, NYSE) Invest.MT5 kontole ning need on investeerimiseks kättesaadavad kõikidele Admiral Marketsi klientidele läbi Invest.MT5 konto.

Invest.MT5 konto kaudu saavad kauplejad ja investorid MetaTrader 5 vahendusel juurdepääsu tuhandetele aktsiatele ja börsil kaubeldavatele fondidele viieteiskümnel maailma suurimal börsil.

Miks investeerida Invest.MT5 konto kaudu?



  • Komisjonitasud alates $0,02 aktsia kohta. Minimaalne tehingutasu USA aktsiatele vaid $1 tehingu pealt
  • Tasuta reaalajas noteeringud
  • Võimalus teenida potentsiaalset passiivset tulu dividendimaksete pealt
  • Maailma populaarseim mitmevaraline kauplemisplatvorm - MetaTrader 5

Olete valmis alustama? Invest.MT5 konto taotlemise alustamiseks logige Kaupleja Kabinetti.

Käesoleva teate sisu ei ole investeerimisnõuanne ning see ei kujuta endast pakkumist ega kutset pakkuda või soovitada investeerimistooteid. See sisu on loodud üldiseks otstarbeks ega võta arvesse teie individuaalseid vajadusi, investeerimiseesmärke ega konkreetset rahalist seisu. Investeerimisega kaasnevad riskid.