Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Investeerige juuni IPO-desse läbi Admiral Marketsi!

Juuni 04, 2020 10:40

'

3. juunil 2020 toimusid Warner Music Group ja Pliant Therapeutics IPO-d.

Tunnete neid ettevõtteid? Siin on nende kohta käiv peamine info:

Warner Music Group on üks maailma suurimaid muusikasensatsioonide kaubamärke - Ed Sheeran, Cher, Led Zeppelin ja paljud teised! IPO käigus hinnastati aktsia väärtuseks $25. Selle käigus koguti $1,925 miljardit ja see tegi sellest ühe 2020. aasta suurima IPO.

Pliant Therapeutics Inc töötab välja fibrootiliste haiguste läbimurdelisi ravimeetodeid ja hinnastati esialgsel avalikul pakkumisel $16 aktsia kohta. Kokku müüdi 9 miljonit aktsiat ja koguti $144 miljonit.

Kuidas sellest võimalusest osa saada?

Meil on hea meel teatada, et lisasime mõlema ettevõtte aktsiad meie Invest.MT5 kontole!

Alates 3. juunist 2020 on Warner Music ja Pliant Therapeutics tehtud investeerimiseks kättesaadavaks kõigile Admiral Marketsi klientidele, kellel on Invest.MT5 kontod.

Invest.MT5 abil saavad kauplejad ja investorid ligipääsu tuhandetele aktsiatele ja ETF-idele maailma 15 suurimal börsil.

Miks kasutada investeerimiseks Invest.MT5 kontot?

  • Komisjonitasud alates $0,01 aktsia kohta. Minimaalne tehingutasu USA aktsiatele vaid $1 tehingu pealt
  • Tasuta reaalajas noteeringud
  • Võimalus teenida potentsiaalset passiivset tulu dividendimaksete pealt
  • Maailma populaarseim mitmevaraline kauplemisplatvorm - MetaTrader 5

Olete valmis alustama? Invest.MT5 konto taotlemise alustamiseks logige Kaupleja Kabinetti.