Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kampaania “Kursivahedeta kauplemine DAX 30-ga*” annab spread`i vaba kauplemisvõimaluse kuni 55. päevaks

September 01, 2016 13:10

Head Kauplejad,

Teil on võimalus piiratud aja jooksul kaubelda indeksiga DAX30 spread`i vabalt*. Kampaania võimaldab osalejatel saada kursivahede tagastust tehingutele, mis on kampaaniaperioodi jooksul teostatud DAX30 indeksi CFD-dega ning on kooskõlas kampaania tingimustega.

Kampaania tingimused on lihtsad:
  • kauplete DAX30 indeksi CFD-dega kursivahedeta*
  • minimaalne uus sissemakse on 1000 EUR või ekvivalent muus valuutas
  • kampaanias osalemiseks peate olema Admiral Markets UK Ltd klient
  • kursivahede tagastuse periood on igale kliendile erinev sõltuvalt teostatud uue sissemakse suurusest, mille lugemine algab uue sissemakse kauplemiskontole laekumise kuupäevast:
Uus sissemakse, EUR või ekvivalent teises valuutasKursivahedeta kauplemise periood, tööpäevades
1,000 - 1,99910
2,000 - 2,99920
3,000 - 4,99930
rohkem kui 5,00055
  • kampaaniat korraldab Admiral Markets UK Ltd ning esialgne kampaaniaperiood on 1. september 2016 kuni 30. september 2016.
  • kampaanias osalemiseks ei pea eraldi registreeruma. Kõik kliendid osalevad automaatselt.

*Tutvuge lähemalt kampaania tingimustega.

Parimate soovidega,

Admiral Markets