Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Slacki aktsiad Admiral Marketsis kauplemiseks saadaval

Juuni 21, 2019 12:55

Invest in Slack shares

Slack Technologies, Inc. on alates neljapäevast, 20. juunist 2019, New Yorki börsil noteeritud sümboliga WORK.

Kauplemispäeva alguses oli Slacki aktsia hind 38,5 dollarit ja ettevõtte koguväärtus ületas 23 miljardit dollarit. See on oluliselt kõrgem kui ettevõtte esialgne hinnang - 16 miljardit dollarit.

Slacki 2018. aasta tulud kasvasid enam kui 80% 400 miljoni dollarini ja aprilli lõpus kogus Slack erainvestoritelt umbes 1,2 miljard dollarit.

Kuidas teie saaksite sellest osa saada?

Meil on hea meel teatada, et Admiral Markets pakub Slacki aktsiaid Invest.MT5 kontol!

Alates 20. juunist 2019 on Slacki aktsiad investeerimiseks saadaval kõikidele Admiral Marketsi klientidele, kellel on Invest.MT5 konto.

Invest.MT5 kontol saate investeerida tuhandetesse aktsiatesse ja ETF-idesse 15-lt maailma suurimalt börsilt ja seda kõike otse MetaTrader 5 platvormilt.

Miks investeerida Invest.MT5 konto kaudu?

  • Avage konto vaid 1 euroga ja investeerige alates 0,01 dollarilise komisjonitasuga aktsia kohta, tehingutasu USA aksiate puhul vaid 1 dollar
  • Reaalajas turu-uudiseid, viivitusteta, lisatasudeta
  • Tekitage dividendiväljamaksete abil passiivse sissetuleku voog
  • Kasutage maailma populaarseimat mitmekülgset kauplemisplatvormi MetaTrader 5

Alustamiseks logige sisse Kaupleja Kabinetti ja esitage taotlus Invest.MT5 konto avamiseks.

alusta investeerimist

Riskihoiatus:

Aktsitate väärtus võib maailmaturgude volatiilsuse tõttu nii tõusta kui langeda. See materjal ei sisalda ega seda ei tohiks tõlgendada investeerimisnõuande või -soovitusena ega finantsinstrumentidega tehtavate tehingute pakkumisena. Juhime tähelepanu, et see kauplemisanalüüs ei ole usaldusväärne näitaja mistahes praegusele või tulevasele turukäitumisele, kuna asjaolud võivad aja jooksul muutuda. Enne investeerimisotsuste tegemist soovitame pidada nõu sõltumatu finantsnõustajaga ning teadvustada endale täielikult kauplemisel kaasnevaid riske.