Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kauple USA aktsiate CFD-sid komisjonitasudeta koos Admiral Marketsiga!

Aprill 04, 2020 15:40


Kas olete tahtnud hiljutist volatiilsust turul ära kasutada? Admiral Markets soovib teatada, et pakume komisjonitasudeta kauplemist kõigile uutele tehingutele, mis avatakse USA aktsiate CFD-dega MetaTrader 5 platvormil.

Milles seisneb võimalus?

Vaid ühe nädala jooksul langes Dow Jones Industrial 10,36%, S&P 500 8,86% ning Nasdaq 8,16%. See kõik toimus nädalal, mil ühe päeva jooksul toimusid kuni 9,3% suurused liikumised. See jätab paljud kauplejad innukalt spekuleerima selle üle, mis saab edasi.

Kuna USA turgudel on nii palju volatiilsust, annab Admiral Markets teile võimaluse kaubelda komisjonitasudeta! Siin on pakkumise üksikasjad:

  • Komisjonitasudeta kauplemine kehtib kuni 30.04 kõikidele uutele tehingutele, mis tehakse USA aktsiate CFD-dega.
  • Kauplemiseks üle 2,000 USA aktsia CFD meie Trade.MT5 kontol.
  • Saadaval nii Tavaklientidele kui ka Professionaalsetele klientidele kõikide Admiral Marketsi juriidiliste üksuste alt.
  • Saadaval nii lühikestele kui ka pikkade positsioonidele, et saaksid osa nii tõusvatest kui langevatest turgudest.

Pange tähele, et see pakkumine ei hõlma endas hinnavahelepingutega kauplemist teistel turgudel (nt Euroopa, Ühendkuningriik, APACi turud) ega ka aktsiaid meie Invest.MT5 kontol.

Samuti pidage meeles, et väga volatiilsetel aegadel on oluline astuda samme oma kauplemisriskide juhtimiseks. Pange tähele, et kui turgu reguleerivad asutused või meie likviidsuspakkujad muudavad mistahes kauplemistingimusi (näiteks lühikeseks müügi keelamine või muud sarnased tegevused), võib see mõjutada teie kauplemist. Palun kaubelge vastutustundlikult.

Admiral Marketsiga kauplemise eelised

  • 4,000+ globaalset turgu läbi CFD-de, sealhulgas sisaldab meie pakkumine üle 2,000 USA aktsia CFD-d ning seda komisjonitasudeta!
  • Finantsvõimendus aktsiate CFD-dele kuni 1:5.
  • Kauple nii pikkade kui lühikeste positsioonidega, et saada kasu mistahes turu liikumistest.
  • Teeni kasu aktsiate dividendide pealt - aktsiate omamine pole vajalik!!
  • MetaTrader 4 ja 5 - kauple maailma parimate kauplemisplatvormidega!
  • Autoriseeritud ja reguleeritud maakler, kellel on üle 40+ rahvusvahelise auhinna.

Suurepärased kauplemisvõimalused silmapaistva maakleriga suurte võimalustega turgudel - kauple USA aktsiate CFD-sid koos Admiral Marketsiga juba täna!