76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Kaubelge volatiilsusindeks VIX-iga. Lisaks futuuride CFD-d parimatel toormetel ja indeksitel!

November 14, 2019 15:05

Trade the volatility index

Admiral Marketsil on hea meel teatada, et alates esmaspäevast, 11. novembrist 2019 suurendame oma futuuride CFD-de valikut, et hõlmata meie kõige populaarsemaid aktsiaindekseid ja toormeid.

Uued futuuride baasil põhinevad hinnavahelepingud hõlmavad kulda, SP500 indeksit, DJI 30 indeksit ja varem kättesaamatuna olnud volatiilsusindeksit VIX! Ühelegi futuuride hinnavahelepingule ei kohaldata üleöötasu (SWAP), mis loob suure väärtuse kõikidele kauplejatele, kes hoiavad oma positsioone pikka aega.

Tutvustame Volatiilsusindeksit

Volatiilsusindeks, mida tuntakse ka hirmuindeksi või VIX indeksina, on turu prognoositava volatiilsuse näidik, mis arvutatakse reaalajas S&P500 indeksi ostu- ja müügitellimuste põhjal.

See annab kauplejatele ja investoritele reaalajas ülevaate sellest, kui palju turu arvates S&P 500 indeks kõigub järgmise 30 päeva jooksul pärast iga VIX-indeksi küünalt.

Teie küsisite, meie tõime teieni!

Admiral Marketsi kauplejad andsid meile regulaarselt teada, et nad tahavad rohkem vahendeid, mis aitaksid neil volatiilsust prognoosida ja end selle eest kaitsta. Teie küsisite ja meie andsime - VIX indeks võib aidata kaitsta end volatiilsuse eest ja võimaldab kaubelda nagu professionaal!

Täna muutsime võimalikuks CFD lepingud volatiilsusindeksi futuuridel, millega kaubeldakse Chicago optsioonide börsil. See annab kauplejatele võimaluse teada saada, kas investorid ootavad, et aktsiaturud jäävad järgmise 30 päeva jooksul rahulikuks, või kui mõni teadaolev või tundmatu sündmus võib põhjustada müügi-või osturalli.

VIX indeksiga saate kasutada kõiki järgmisi funktsioone:

  • Aegumistähtaeg: Kuupõhiselt
  • Võimendus: Kuni 1:30 (Euroopa Tavakliendid 1:10)
  • Tehingu maksumus: Tüüpiline kursivahe 0.100 indekspunkti, komisjonitasusid ning üleöötasusid (SWAP) ei kohandata
  • Platvormid: Trade.MT5 kontod MetaTrader 5 platvormil
  • Turuandmed: Tasuta kõigile klientidele

Saage VIX indeksi kohta rohkem teada meie instrumentide spetsifikatsiooni alt.

Kas olete valmis alustama CFD-dega kauplemist VIX-indeksil, millele lisanduvad kuld, SP500 ja paljud teised instrumendid? Siis registreeruge juba täna Admiral Marketsi tasuta kauplemiskonto!