Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kaupleja Kalkulaator lisandus koduleheküljele

August 28, 2015 14:05

Head kauplejad,

Tänasest on meie koduleheküljel taaskord kättesaadav kauaoodatud Kaupleja Kalkulaator.

Veebipõhise Kaupleja Kalkulaatoriga saab välja arvutada:
▪ tehingute prognoositavad kasumid/kahjumid;
▪ tehingutasud ning finantsinstrumendi ühe punkti rahalise väärtuse;
▪ tehingu nõutava tagatise sõltuvalt kauplemiskonto võimendusest;
▪ swap tasud ja palju muud.

Proovi Kaupleja Kalkulaatorit

Kas mäletate tagatise kalkulaatorit?

Tasuta MetaTrader 4 lisarakendus Supreme muutus hiljuti veelgi paremaks, kui Mini Terminali lisandus tagatise kalkulaator, mis on otseses ühenduses Teie kauplemiskontoga. Seetõttu arvestab platvormipõhine kalkulaator tagatise arvutamisel ka kauplemiskontol avatud tehingute ning riskide maandamise tehingutega.

Soovite anda tagasisidet?

Tagasiside on meie jaoks oluline! Kui Teil on ettepanekuid või ideid, kuidas muuta Kaupleja Kalkulaatorit paremaks, andke sellest teada e-mailile info@admiralmarkets.ee.

Parimate soovidega,

Admiral Markets