Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

0.01 mikrolotid Admiral.Prime kontol!

Jaanuar 04, 2019 13:59

CFD mikrolotid kauplemisel valuutade ja metallidega

Alates esmaspäevast, 7. jaanuarist 2019, on minimaalne tehingu suurus Zero.MT4 kontol MetaTrader 4 kauplemisplatvormil 0.01 lotti endise 0.1 loti asemel. See hakkab kehtima kõikide valuutapaaride ja metallide CFD-dele.

See muudatus teeb Zero.MT4 konto kasutamise võimalikuks väiksema sissemaksega kauplejatele ning võimaldab täpsemat raha juhtimist.

Loodetavasti on nüüd meie Zero.MT4 konto peale seda Forex mikroloti uuendust veelgi atraktiivsem, lisaks juba olemasolevatele kitsastele kursivahedele (EUR/USD keskmine kursivahe on 0.1 pipsi), madalatele komisjonitasudele (alates 3 USD) ja kiirele täideviimisele.

Nimetatud kontole lisandub lähiajal veel uuendusi. Palun jälgige meie uudiseid.

Algoritmiga kauplejatele: palun kontrollige oma ekspertnõustajaid, kas sümbolite seadistustes arvestatakse minimaalseid lotte.

Parimate soovidega
Admiral Markets

alusta kauplemist