Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Riigipühade juunis - kauplemisajad

Juuni 19, 2020 08:58


Head kauplejad,

Riigipühade tõttu Rootsis, Soomes ja Hongkongis oleme teinud oma kauplemisaegades muudatusi.

19. juunil ei ole Rootsi ega Soome turugudel aktsiate hinnavahelepingutega kauplemine saadaval. 25. juunil ei ole võimalik kaubelda Hongkongi indeksite futuuride CFD-dega, sealhulgas ei ole ülemaailmselt kättesaadavad CFD-d HSI50 ja HSCEI50 indeksitele.

Parimate soovidega,

Admiral Markets!

Kas teadsite, et Admiral Markets pakub MetaTraderi täiendatud versiooni? MetaTrader Supreme Edition pakub kauplemiseks suurepäraseid lisaomadusi. Saadaval on korrelatsioonimaatriks, mis võimaldab reaalajas võrrelda erinevaid FX valuutapaare. Lisaks pakub Supreme Edition Mini Terminali, mis võimaldab osta või müüa väikese lisaakna kaudu - samal ajal saate jätkata kõige muu vajalikuga. Laadige see TASUTA alla juba täna klõpsates allolevat ribareklaami!