Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kauplemisgraafik Inglismaa Keskpanga pangapühade ajal, 2019

August 22, 2019 17:05


Head kauplejad!

Juhime tähelepanu, et seoses lähenevate pühadega 26. augustil on meie kauplemisaegades väikesed muudatused.

CFD Instrumendid

Esmaspäev, 26. august

Teisipäev, 27. august

Forex

Tavalised kauplemisajad

FTSE100

Suletud

Algab kell 03:00

Aktsiate ja & ETFi-de CFD-d (EU)

Inglismaa suletud

Tavalised kauplemisajad

ROBUSTA

Suletud

Tavalised kauplemisajad

SUGAR.WHITE

Suletud

Tavalised kauplemisajad

Futuuride CFD-d

ROBUSTA

Suletud

Tavalised kauplemisajad


SUGAR.WHITE

Suletud

Tavalised kauplemisajad


UK100

Suletud

Tavalised kauplemisajad

Kõik kellaajad on Ida-Euroopa aja järgi (EET), mis on MetaTraderi ajatsoon.


NB! "Normaaltunnid" sõltuvad instrumendist. Täpsemad üksikasjad iga instrumendi kohta leiate Instrumentide Spesifikatsioonist. Samuti teadke, et eespool osutatud kauplemisajad võivad sõltuvalt vastavatest börsidest või likviidsuspakkujatest muutuda; muutused kauplemistundides võivad samuti mõjutada kohaldatavaid sulgemiseelseid tingimusi.

Kas otsite midagi uut? DAX30 CFD on üks meie populaarsemaid kauplemisinstrumente ja see on avatud 24 tundi päevas, 5 päeva nädalas!

DAX esindab Saksamaa 30 suurimat ettevõtet, sealhulgas selliseid kaubamärke nagu BMW, Adidas ja Siemens, ning seda peetakse Euroopa meelsuse kandjaks. Seega, kui soovite kaubelda Euroopa majandusega, siis on DAX 30 selleks üks parimaid instrumente!