Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kohandatud kauplemisajad Hongkongi riigipühade ajal

September 27, 2019 11:15


Head kauplejad,

Juhime tähelepanu, et eelseisva riigipüha tõttu Hongkongis ei ole 1. oktoobrist kuni 7. oktoobrini kaubeldavad järgmised CFD-d: HSI50, HSCEI50.

Parimate soovidega,
Admiral Markets

Metatrader: Supreme Edition lisarakendus

Kas teadsite, et Admiral Markets pakub laiendatud versiooni Metatraderist, mis täiendab teie kauplemisvõimalusi? Nüüd saate kaubelda MetaTrader 4 ja MetaTrader 5 täiustatud versiooniga, mis pakub suurepäraseid lisafunktsioone, näiteks korrelatsioonimaatriks, mis võimaldab vaadata ja võrrelda erinevaid FX valuutapaare reaalajas, või "Mini Terminal", mis võimaldab teil ühe klikiga osta või müüa väikese aknakese kaudu, samal ajal kui jätkate kõige muuga. Laadige see TASUTA alla juba täna, klõpsates alloleval bänneril!

Metatrader