Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kõik, mida peate teadma Albertsonsi IPO kohta

Juuni 29, 2020 09:09


Albertson's IPO

7 asja, mida peaksid Albertsonsi kohta teadma

1. Albertsons Companies Inc. on USA sajanditevanune toidupoodide kett, mille portfelli kuulub mitmeid ikoonilisi supermarketite brände.

2. Albertsons Companies Inc. sümbol on ACI ja oodatav hind esmase emissiooni eel jäi vahemikku $18-20. Albertsons plaanis teha kättesaadavaks 65,8 miljonit A-klassi lihtaktsiat ja koguda kuni $1,316 miljardit. Tegelikuks hinnaks kujunes $16 aktsia kohta ning 50 miljoni aktsia müügi kaudu kaasati $800 miljonit.

3. Seda IPO-t tagavad 24 panka; BofA Securities, Goldman Sachs & Co., J.P. Morgan ja Citigroup võtavad juhtrolli.

4. Kui IPO aset leiab, kuulub 73% aktsiatest investoritele, seda juhul kui märkijad kasutavad oma õigust aktsiad täies mahus välja osta. Kõige olulisemad aktsionärid on:

  • Cerberus (erakapitalil põhinev investeerimisfond) = 31.9%
  • Kimco Realty Corp = 8%
  • Klaff Realty L.P. = 11.7%
  • Lubert-Adler Management (kinnisvarafond) = 11.7%
  • Schottenstein Stores Corp (kaubanduskeskuse arendaja) = 11.7%

5. Tehnoloogia peaks olema kasvumootor. Koroonaviiruse pandeemiaga seotud kaos näitas internetikaubanduse tähtsust. Ettevõtte eesmärk on parandada tehnoloogilist võimekust ja suurendada tõhusust kaupluste ja jaotuskeskuste vahel ning läbi selle tõsta klienditeeninduse taset.

6. Albertsons on teatanud, et tema oma kaubamärkide turuosa on 25,4%. Nende müügimaht ulatub üle $1 miljardi aastas.

7. Äriühing haldab kokku 1,726 apteeki. Tervishoiu konsolideerimine võib põhjustada hinnasurvet. Seda eriti juhul kui ettevõte ei tule välja uute tuluvoogudega või ei suuda vähendada kulusid.

Kuidas saada osa Albertson`i IPOst?

Meil on hea meel teatada, et lisasime Albertsons Companies Inc. oma Invest.MT5 konto valikusse!

Alates 26. juunist 2020 on Albertsons Co Inc. aktsiad investeerimiseks kättesaadavad kõikidele Admiral Marketsi klientidele läbi Invest.MT5 konto.

Invest MT5 konto kaudu saavad kauplejad MetaTrader 5 vahendusel juurdepääsu tuhandetele aktsiatele ja börsil kaubeldavatele fondidele viieteistkümnel maailma suurimal börsil.

Miks investeerida läbi Invest.MT5 konto?

  • Komisjonitasud alates $0,01 aktsia kohta. Minimaalne tehingutasu USA aktsiatele vaid $1 tehingu pealt
  • Tasuta reaalajas noteeringud
  • Võimalus teenida potentsiaalset passiivset tulu dividendimaksete pealt
  • Maailma populaarseim mitmevaraline kauplemisplatvorm - MetaTrader 5

Olete valmis alustama? Invest.MT5 konto taotlemise alustamiseks logige Kaupleja Kabinetti.