Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kauple aktsiate CFD-sid komisjonitasudeta läbi Admiral Marketsi

Aprill 28, 2020 18:59

zero commission stocks

Viimased kaks kuud on ülemaailmsetele aktsiaturgudele toonud äärmusliku volatiilsuse. Praegu ei ole näha mitte ühtegi märki selle taandumisest. 800-punktilised päevasisesed liikumised Dow Jonesil ja S&P 500-l on uus normaalsus. Lisaks tõusis Amazon 12-kuu madalaimalt tasemelt kõigi aegade kõrgeimale tasemele vaid 6 nädalaga!

Mis saab edasi? Öelge oma sõna sekka ja kasutage võimalust kaubelda komisjonitasudeta ülemaailmsetel aktsiaturgudel läbi hinnavahelepingute MetaTrader 5 platvormil!

Kaubelge ülemaailmseid aktsiaturge komisjonitasudeta

Taibukad kauplejad teavad, et volatiilsus tähendab võimalust. Admiral Markets võimaldab kaubelda üle 3,000 globaalse aktsia CFD-ga komisjonitasudeta!

  • Pakkumisse kuulub üle 3000 globaalse aktsia CFD meie Trade.MT5 kontol.
  • Saadaval nii Tavaklientidele kui ka Professionaalsetele klientidele kõikide Admiral Marketsi juriidiliste üksuste alt.
  • Saadaval nii lühikestele kui ka pikkade positsioonidele, et saaksid osa nii tõusvatest kui langevatest turgudest.

See soodustus kehtib Ameerika Ühendriikide, Ühendkuningriigi, Euroopa ja Hongkongi aktsiatele.

*See pakkumine ei hõlma Austraalia ega Jaapani aktsiate CFD-sid ega ka aktsiaid meie Invest.MT5 kontol.

Samuti pidage meeles, et volatiilsetel aegadel on oluline astuda samme oma kauplemisriskide juhtimiseks. Pange tähele, et kui turgu reguleerivad asutused või meie likviidsuspakkujad muudavad mistahes kauplemistingimusi (näiteks lühikeseks müügi keelamine või muud sarnased tegevused), võib see mõjutada teie kauplemist. Palun kaubelge vastutustundlikult.

Admiral Marketsiga kauplemise eelised

  • 4,000+ globaalset turgu läbi CFD-de.
  • Finantsvõimendus aktsiate CFD-dele kuni 1:5.
  • Kauple nii pikkade kui lühikeste positsioonidega, et saada kasu mistahes turu liikumistest.
  • Teeni kasu aktsiate dividendide pealt - aktsiate omamine pole vajalik!
  • MetaTrader 4 ja 5 - kauple maailma parimate kauplemisplatvormidega!
  • Autoriseeritud ja reguleeritud maakler, kellel on üle 40+ rahvusvahelise auhinna.

Suurepärased kauplemisvõimalused silmapaistva maakleriga - kauple aktsiate CFD-sid koos Admiral Marketsiga juba täna!