Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Korrapärane hooldus 11. ja 12. jaanuaril 2020

Jaanuar 09, 2020 16:58

Lugupeetud kauplejad!

Pange tähele, et Admiral Marketsis toimuvad 11. jaanuaril ja 12. jaanuaril 2020 regulaarsed hooldustööd. Hooldus mõjutab järgmisi süsteeme:

  • MetaTrader 4 ja 5
  • WebTrader
  • Kaupleja Kabinet

Kauplemistehinguid nimetatud hooldus ei mõjuta. Sellest hoolimata võib teenuste kasutamisel esineda häireid või tavapärasest aeglasemat süsteemide toimimist. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Parimate soovidega,

Admiral Markets

P.S. Miks mitte kasutada seda seisakut oma oskusteabe täiendamiseks? Tutvuge meie hariduslike materjalidega, sealhulgas tasuta veebiseminaridega ning täiendage oma teadmisi ootamise ajal!