Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Krüptovaluutade CFD uuendus 15. juulil 2019

Juuli 12, 2019 16:45

Crypto CFDs

Head kauplejad!

Juhime tähelepanu, et eelseisva planeeritud börsiseisaku tõttu peatub ajutiselt kauplemine krüptovaluutade CFD-dega.

Krüptovaluutade CFD-dega kauplemine peatub 4 - 9 tunniks esmaspäeval, 15. juulil 2019, vahemikus 00:05 EET ja 09:00 EET.

Teie positsioone ei suleta ega likvideerita ning sel ajavahemikul ei ole teil võimalik oma positsioone sulgeda ega muuta.

Börsil või likviidsuspakkujal on õigus nimetatud kauplemisaegu muuta.

Otsite uusi kauplemisvõimalusi? Forex turg on avatud ööpäevaringselt, 5 päeva nädalas. Admiral Markets pakub parimaid keskmisi kursivahesid populaarseimatele valuutapaaridele - kõigest 0,6 pipsi EUR/USD, 0,9 pipsi USD/JPY ja 1,0 pipsi GBP/USD paarile. Rohkem infot siit.

Parimate soovidega

Admiral Markets

alusta kauplemist