Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Krüptovaluutade CFD-d: Uued instrumendid ja kauplemine nädalavahetustel!

Oktoober 01, 2018 12:51

Hea kaupleja!

Meil on hea meel teatada, et meie Trade.MT5 pakkumine on nüüd veelgi parem! Mis lisandus?

  1. Uued krüptovaluutade CFD-d USA dollariga: Eos, Stellar Lumens ja Ethereum Classic.
  2. Krüptovaluutade CFD-d euroga: kõik olemasolevad ja uued baas-krüüptovaluutad: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Ripple, Stellar Lumens, Eos, Dash, Litecoin, Monero ja Zcash.
  3. Krüptovaluutade ristkursside CFD-d: kõik eelpoolmainitud, välja arvatud Bitcoin.

Kõige põnevam uue pakkumise juures on see, et krüptovaluutade CFD-dega saab kaubelda 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, samuti nagu alusvaradega. See hõlmab EUR kursse ning ristkursse, samal ajal kui USD on endiselt kauplemiseks saadaval 5 päeva nädalas.

Hetkel saavad krüptovaluutade pakkumisele eelisligipääsu professionaalsed kliendid. Tavaklientidele on uued instrumendid saadaval paari nädala jooksul peale meiepoolset teavitust. Senikaua on kõik eelpoolmainitud uued instrumendid kõikidele klientidele testimiseks ja tutvumiseks saadaval Trade.MT5 demokontodel.

Lisaks oleme täiendanud oma pakkumist tagatisnõuetele kauplemisel Monero vs USA dollar CFD (XMRUSD). Professionaalsed kliendid saavad seda instrumenti kaubelda nüüd võimendusega 1:5-le.

Kokkuvõtvalt sisaldab nüüd meie krüptovaluutade CFD pakkumine järgmist:

  • Lai valik tehnoloogiliselt kõige arenenumaid ja populaarseimaid krüptosid
  • Võimalus lühikeseks müüa kõiki krüptovaluutade paare ja teenida kasumit mistahes trendi liikumisest
  • Konkurentsivõimelised kursivahed, madalad teenustasud ja null komisjonitasu
  • Klientide rahaliste vahendite kaitse vastavalt rangetele reeglitele
  • Võimendus tavaklientidele 1:2 ja professionaalsetele klientidele 1:5
  • Euro ja Bitcoini paaridega kauplemine 24/7, ilma nädalavahetuse pausita

Täpsemat infot uute instrumentide kohta leiate meie Instrumentide Spetsifikatsiooni lehelt. Mistahes küsimuste korral palun võtke ühendust klienditoega.

Parimate soovidega
Admiral Markets