Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kuld on nüüd saadaval uue maksevahendina Admiral Marketsi rahakotis

Märts 20, 2020 15:38

gold trading currency

Meil on hea meel teatada, et alates 19. märtsist 2020 lubatakse kulda kasutada uue vääringuna Admiral Marketsi Kaupleja Kabineti rahakotis.

Admiral Marketsi rahakott on keskne kauplemiskonto, mida saab siduda pangakontoga, e-rahakottidega, krediitkaartide ja muudes kohtades hoitavate vahenditega. See omadus annab kauplejatele õiguse teha sissemakseid otse rahakotidesse, selle asemel et rahastada üksikuid kauplemiskontosid. Lisaks kaitseb rahakott hoiustatud vahendeid mistahes avatud positsioonide eest, mida kauplemiskontodel hoitakse.

Võimalus valida kulda arveldusvaluutana annab kauplejatele veel ühe võimaluse oma portfellide mitmekesistamiseks ning võimaldab ostjatel hoida väärismetallis pikaajalisi positsioone. See on lihtne - kui oma raha nagunii hoiustada, siis miks mitte teha seda läbi kulla?

Investeerimine kulda

Kulda on kogu maailmas alati väärtusliku ja rikkaliku ajaloo eest austatud. Võrreldes paberraha, müntide või muud liiki varadega on kuld läbi aastate säilitanud oma väärtuse ning inimesed kasutavad seda oma rikkuse ülekandmiseks ühelt põlvkonnalt teisele.

Kui kollast metalli kasutatakse äri- ja tööstustegevuses, näiteks juveeltoodete ja mobiiltelefonide puhul, siis kauplejad, riskifondid ja isegi keskpangad spekuleerivad kullaga tugevalt ning sellega kaubeldakse laialdaselt majandusliku ebakindluse ajal. Tegelikult kaldub kulla kauplemishind sel ajal tõusma, sest investorid näevad kollast metalli sageli turvalise varana. Seda saab kasutada elektri ja soojuse tootmiseks, kuid samal ajal kõlbab see ka valuutaks ja maksevahendiks.

Valuutade vahetamine kullaks

Admiral Marketsis on raha vahetamine kulla vastu sama lihtne kui selle vahetamine muu valuuta vastu. Lihtsalt vali, kui palju raha tahaksid kullaks vahetada ja meie konverteerime selle kohe aktsiahinnal põhineva väärismetalli osadeks.

Saate ka oma kullas oleva saldo vahetada tavaliseks valuutaks - põhineb taas kulla hinnal grammi kohta selle vahetamise ajahetkel. Nagu teisedki valuutad, kõigub kulla hind kogu kauplemispäeva jooksul ja selle hind võib vahetuse ajal olla suurem või väiksem, olenevalt selle hinnast tehingu ajal.

Arvestage, et oma kontolt ei saa füüsilist kulda välja võtta.

Kullaga kauplemine

Kui olete valmis oma kulda kauplemistegevusse suunama, saab seda teha üsna lihtsalt - saate valida, et rahastada oma kauplemiskonto olemasoleva kulla saldoga ja raha kantakse otse rahakotist teie kauplemiskontole. Nii saate koheselt kauplema ja investeerima hakata.

Mitmekesista oma porftfelli juba täna!

Üks riskijuhtimise aluspõhimõtteid on mitmekesistamine, eriti volatiilsetel turgudel. Admiral Markets on uhke, et annab klientidele juurdepääsu kauplemisele ja investeerimisele tuhandetel ülemaailmsetel turgudel, seda kõike ühe kauplemiskonto alt, mis tähendab, et saate luua mitmekesise portfelli ainult ühe maakleriga.

See silmapaistev uus võimalus muuta kuld oma rahakotis kättesaadavaks on veel üks samm, et anda võimalus oma varasid mitmekesistada, isegi kui te nendega aktiivselt ei kauple. Logige sisse Kaupleja Kabinetti, et vahetada oma raha kulla vastu juba täna!