Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Lõpp hea, kõik hea

Juuni 28, 2016 15:24

Head Kauplejad,

Meil on hea meel teatada, et olenemata finantsinstrumentide ülemäärasest volatiilsusest, mille põhjustas Suurbritannia otsus 23.06.2016 lahkuda Euroopa Liidust:

  • meil ei tekkinud tõrkeid kauplemisteenuste osutamises
  • uudis ei avaldanud negatiivset mõju meie ettevõtte finantsnäitajatele; ja
  • negatiivse kontojäägi poliitika kaitses kliente, kes ei järginud riskijuhtimise põhimõtteid antud perioodil – vastavad kompensatsioonid maksti välja esmaspäeval, 27.06.2016.

Juhime tähelepanu, et ajutiselt muutunud kauplemistingimused on taastatud ning oleme jätkanud oma igapäevase äritegevusega.

Täname kõiki jätkuva koostöö eest ja soovime edukat kauplemist!

Lugupidamisega

Admiral Markets