Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Meie partnerid teenivad nüüd veelgi rohkem!

August 14, 2020 10:53

Head kliendid!

Meil on hea meel teatada, et alates 1. juulist 2020 saavad meie partnerid Zero.MT5 kontodega tehtud tehingute eest komisjonitasu.

Samuti on alates tänasest kasutusel uus mugav tööriist - lehel "Promovahendid" asub nüüd ka sisukaart. See lehekülg annab teavet erinevate kontotüüpide ja platvormide kohta. Lisaks saate ülevaate Admiral Marketsiga töötamise eeliste kohta, leiate infot raha sisse- ja väljamaksete kohta. Samuti võimaldab see mugavalt postitada teavet teie poolt hallatavatele platvormidele.

Sisu saab kopeerida käsitsi (CTRL+C) või HTML-koodi abil. Pange tähele, et sõltuvalt valitud ettevõttest võib sisu erinevda.

Loodame siiralt, et see muudab meie koostöö meeldivamaks!