Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

MetaTraderi ühilduvuse probleem MacOS Catalinaga

Oktoober 14, 2019 10:19


Head kauplejad,

See sõnum puudutab ainult neid kauplejaid, kes kasutavad kauplemiseks Metatraderi Maci versiooni.

Kahjuks tõi MacOS-i kõige uuem värskendus Catalina kaasa ühilduvusprobleemi, mis ei luba MetaTraderi programmidel enam nimetatud platvormil funktsioneerida. Soovitame oma MacOS platvormi kasutavatel klientidel, kes soovivad kauplemist Maci platvormi jätkata, värskendamine edasi lükata (kuni parandus on saadaval).

Sellest uuendusest juba mõjutatud kliendid saavad kauplemist jätkata meie Metatrader Webtraderi kaudu. Teise võimalusena võite oma Mac-süsteemile lisada teise operatsioonisüsteemina Windowsi. Selleks võib kasutada näiteks virtualiseerimistarkvara nagu Parallels.

Kauplejad, kes kasutavad PC või Windowsi platvormi ei ole mõjutatud ning saavad muretult kauplemist jätkata.

Kui teil on selle probleemi kohta täiendavaid küsimusi, pöörduge meie klienditoe poole.

Parimate soovidega,
Admiral Markets


Kaubelge turgudel otse brauseris läbi Webtraderi


Admiral Markets pakub võimalust brauseris MetaTrader 5-ga kaubelda või kogu platvormi TASUTA alla laadida! Saate juurdepääsu reaalajas turuandmetele, tehnilisele analüüsile, professionaalsete kaubandusekspertide ülevaatele ja tuhandetele kauplemisinstrumentidele, millega saate kaubelda ja investeerida. Alustage oma kauplemisteekonda õigesti. Alustamiseks klõpsake alloleval ribareklaamil!

MT5 kauplemisplatvorm