Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

MT4 WebTrader võimaldab kauplemist otse veebibrauseris

Jaanuar 04, 2016 11:06


Hea Kaupleja,


Kas teadsid, et nüüd on võimalik valuutapaaride ja CFD-dega kaubelda otse veebibrauseris? Just nimelt! MT4 WebTrader võimaldab kauplemist kõikides operatsioonisüsteemides (Mac, Windows, Linux) ja puudub vajadus alla laadida täiendavat tarkvara.

Selleks, et alustada kauplemist otse brauseris, sisenege veebiaadressile web.admiralmarkets.com ja logige sisse Admiral Markets`is avatud demo või reaalsele kauplemiskontole.

MT4 WebTrader on uuenenud ja võimaldab Teil:

1. kaubelda läbi veebibrauseri Forex`il ja teistel finantsturgudel
2. hoida turvaliselt kontode paroole
3. kasutada juba tuttavaid MT4 kasutajaliideseid
4. ühe nupuvajutusega kauplemist
5. kasutada tehnilise analüüsi tööristu, nt trendijooni ja Fibonacci tasemeid
6. sisestada kõiki tüüpi tehingukorraldusi
7. kasutada 9 erinevat graafiku perioodi.


Alusta WebTrader`i kasutamist oma Admiral Markets`i kauplemiskontoga.