Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Muudatused kauplemisaegades Hongkongi uusaasta pidustuste ja Austraalia päeva tõttu 2020

Jaanuar 23, 2020 17:11

Chinese new year trading hours

Head kauplejad,

Pange tähele, et Hongkongi uusaasta pidustuste ja Austraalia päeva tõttu toimuvad meie kauplemisaegades muudatused.

CFD Instrumendid

Reede

24 Jaanuar

Esmaspäev

27 Jaanuar

Teisipäev

28 Jaanuar

[ASX200]

Tavalised kauplemisajad

Avatakse kell 08:10

Tavalised kauplemisajad

[HSCEI50]

Sulgub kell 06:00

Suletud

Suletud

[HSI50]

Sulgub kell 06:00

Suletud

Suletud

Aktsiate CFD-d (Austraalia)

Tavalised kauplemisajad

Suletud

Futuuride CFD-d

AUS200

Tavalised kauplemisajad

Avatakse kell 08:10

Tavalised kauplemisajad

HK50

Sulgub kell 06:00

Suletud


HSCEI50

Sulgub kell 06:00

Suletud

Suletud


Börsil kaubeldavad tooted

Esmaspäev

27 Jaanuar

Aktsiad (Austraalia)

Suletud

Kõik ajad on Ida-Euroopa ajaarvamises (EET), mis on MetaTraderi ajavöönd.

"Tavalised kauplemisajad" sõltuvad instrumendist. Täpsemad üksikasjad iga instrumendi kohta leiate meie veebilehelt "Instrumentide Spetsifikatsioon" alajotusest.


Pange tähele, et avatud positsioonide ja ootel tellimuste hoidmisega pühadeperioodi ajal kaasneb suurem oht. Samuti võivad asjaomased börsid või likviidsuspakkujad osutatud kauplemisaegu muuta; muutused kauplemisaegades võivad samuti mõjutada kohaldatavaid sulgemiseelseid tingimusi.

Otsite kauplemiseks midagi uut ning Austraalia ja Aasia turud on suletud? Admiral Markets pakub tuhandeid CFD-sid nii Euroopa kui ka USA aktsiatele!

Mõned meie kõige populaarsemad aktsiad on Apple, Amazon, Alibaba, Disney, Facebook, Netflix, Tesla ja paljud teised, mis kõik on avatud Euroopa ja USA kauplemissessioonide ajal kogu jaanuari vältel. Lisateabe saamiseks klõpsake lihtsalt alltoodud linki!