Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

​Muudatused kauplemisaegades seoses USA suveajale üleminekuga

Märts 08, 2019 10:19

Head kauplejad!

Soovime teid informeerida eesolevatest kauplemisaegade muudatustest. Muudatused on seotud USA suveajale üleminekuga. Kauplemissessioonide algus esmaspäeval 11. märtsil 2019 kuni kauplemissessiooni lõpuni 29. märtsil 2019, nihkub kauplemisaeg tunni võrra tagasi (s.t kauplemine algab ja lõppeb varem).

  • Forex Spot (valuutapaarid) (va RUB ristpaarid)
  • USA toorainete hinnavahelepingud
  • USA indeksite ja võlakirjade hinnavahelepingud
  • USA aktsiate ja ETF-ide hinnavahelepingud ja USA aktsiad
  • EU indeksite DAX30 ja FTSE100 hinnavahelepingute öised kauplemispausid

Muudatus on põhjustatud sellest, et USA läheb suveajale üle varem kui Ida-Euroopa. (Admiral Markets jätkab opereerimist Ida-Euroopa aja järgi (EET)).

Lisaks juhime tähelepanu asjaolule, et avatud ja edasilükatud tehingukorraldusi hõlmab sel perioodil suurem risk. Kauplemissessioonide ajakava võib muutuda sõltuvalt likviidsuspakkujate tingimustest. Kauplemisaegade muutus mõjutab ka kehtivaid turgude sulgemiseelseid tingimusi.

Sel perioodil kehtib ka eksklussiivne ja limiteeritud Admiral Marketsi sünnipäevapakkumine. 05.03.2019 kuni 28.03.2019 saavad kõik kauplejad Zero.MT4 kontol osa kõige soodsamast komisjonitasust – ainult 1.8 USD ühepoolse 1-lotise tehingu kohta.

See tähendab, et kogukulu Zero.MT4 kontol kauplemisel on EUR/USD valuutapaaril 0.37 pipsi, USD/JPY valuutapaaril 0.38 pipsi ning GBP/USD valuutapaaril 0.42 pipsi.

Loe Zero.MT4 kohta lisaks

Parimate soovidega
Admiral Markets