Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Muudatused kauplemistingimustes seoses Itaalia parlamendivalimistega

Märts 01, 2018 17:49

Head Kauplejad,

Pühapäeval, 4. märtsil 2018 toimuvad Itaalia parlamendivalimised ning seetõttu on kasvamas ebakindlus finantsturgudel. Sellest tulenevalt on muudatused kauplemistingimustes, mis võivad mõjutada Teie kauplemist.

Muudatused on järgnevad:
1. Maksimaalne võimendus valuutapaaridel kuni 1:200.
2. Maksimaalne võimendus indeksite CFD-del kuni 1:100.

Muudatused rakenduvad ülaltoodud instrumentidel reedel, 2.märtsil 2018 3 tundi ennem kauplemissessioonide sulgemist ja kestavad kuni kella 12:00ni, esmaspäeval, 5.märtsil (EET).

Juhime tähelepanu, et muudatused rakenduvad ka avatud positsioonidele, mis võivad kaasa tuua suuremad tagatisnõuded Teie kauplemiskontol.

Juhime tähelepanu, et Itaalia parlamendivalimiste ajal ning sellele järgneval perioodil on suurenenud risk, sealhulgas:
a. järsud liikumised turuhindades, eelkõige EUR-ga seotud CFD-del ja valuutapaaridel;
b. märkimisväärsed hinnahüpped ülaltoodud instrumentidel - eriti ennem kauplemissessioonide sulgemist reedel, 2. märtsil ja kauplemissessiooni avanedes esmaspäeval, 5.märtsil;
c. limiteeritud likviidsus, mis võib kaasa tuua tehingute edasilükkamise ja hindade libisemise suurenemise.

Lisaks eespool kirjeldatud muudatustele jätab Admiral Markets endale õiguse teha täiendavaid muudatusi olenevalt turuolukorrast Itaalia parlamendivalimiste ajal.

Täiendavaid teavitusi võib saada läbi meie veebilehe, e-posti või MetaTraderi kirja teel. Sellised muudatused võivad sisaldada:
a. tagatisnõuete suurendamine muudel instrumentidel ja ülaltoodud instrumentidel.
b. täiendavad kauplemispiirangud või ülaltoodud ajutiste muudatuste pikendamine.

Heade soovidega,
Admiral Markets